footer

Unique Travel - Podnikatelský plán pro sjednání pojištění CK proti úpadku a získání koncese

Zájezdy do exotických míst ušité na míru klientovi

Unique Travel je nová cestovní kancelář, která se specializuje na organizaci zájezdů na míru dle zákaznických představ a přání. Zakladatelé cestovní kanceláře mají s tímto typem zájezdů letité zkušenosti, a proto se rozhodli založit vlastní cestovní kancelář, ve které skloubí všechny své osobní zkušenosti, nabyté kontakty a samozřejmě vášeň pro cestování. Unique Travel nabízí maximálně individualizované zájezdy do zemí téměř po celém světě.

image of class

Účelem podnikatelského plánu bylo dokázat pojišťovně (při sjednání pojištění proti úpadku) i živnostenskému úřadu (při žádosti o získání koncese), že je podnikatelský záměr CK Unique Travel reálný a dobře promyšlený. Prvním úkolem bylo sjednat povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře a následně požádat o udělení koncese pro novou cestovní kancelář na živnostenském úřadu. Na základě námi vypracovaného podnikatelského plánu univerzálně použitelného pro oba účely mohla naše klientka jednat jak o možnostech pojištění v několika vybraných pojišťovnách, tak zažádat o potřebnou zákonem stanovenou koncesi pro začátek svého podnikání. S naším profesionálním podnikatelským plánem se bez problémů povedlo získat pojištění i koncesi, a tak nic nebrání rozjezdu podnikání na stále rostoucím trhu cestovního ruchu.

Děkuji za podnikatelský plán. Je sepsaný, dle mého názoru, velmi dobře.


component image

Mám zájem o podobný projekt

component image

Chci zpracovat podnikatelský plán

loading image loader image
item header image
image of a man

Případová studie:
YETI SnowMX - Prezentace záměru pro výrobce za účelem získání výhradní distribuce

Vytvořili jsme prezentaci v angličtině, díky které mohl klient získat právo výhradní distribuce sněžných pásů YETI SnowMX renomovaného amerického výrobce do celé Evropy.

Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
FeiCut - Podnikatelský plán a prezentace interního projektu high-tech firmy

Zhotovili jsme podnikatelský plán interního projektu výroby laserových řezacích strojů FeiCut za účelem jeho komplexního vyhodnocení pro majitele společnosti. Podnikatelský plán byl zásadním dokumentem pro případné pokračování v projektu. Na základě výsledků podnikatelského plánu jsme dále vypracovali dvojjazyčnou prezentaci, která byla použita naším klientem na valné hromadě společnosti.

Číst více
item header image

Případová studie:
Mevos s.r.o. - Podnikatelský plán pro navázání strategického partnerství s veřejným subjektem

Vypracovali jsme podnikatelský plán podniku na zpracování biomasy pro posouzení strategické spolupráce našeho klienta s veřejným subjektem v zahraničí. Na základě podnikatelského plánu bylo následně možné přejít ke společné realizaci veřejně prospěšného projektu a ekonomicky životaschopného projektu.

Číst více
Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.