footer

Podnikatelský plán pro certifikaci ISO

Získání certifikace ISO má své podmínky - jednou z nich je předložit podnikatelský plán, jehož součástí je komplexní finanční plán, který demonstruje dosavadní vývoj a současný stav firmy spolu s prognózou budoucího vývoje společnosti po udělení certifikace. Dokažte auditorovi, že vaše firma splňuje všechny podmínky a je připravena pro získání certifikace ISO. Připravíme pro vás podnikatelský plán, se kterým kýženou ISO certifikaci opravdu dostanete.

Pomůžeme vám získat certifikaci ISO pro rozvoj vašeho podniku 

  • Podnikatelský plán připravujeme vždy podle přesných požadavků konkrétní certifikační normy tak, aby měla firma šanci splnit potřebná kritéria pro získání certifikace.

  • Je to jednoduché - kontaktujete nás a specifikujete, o kterou certifikaci ISO usilujete. Následně si domluvíme další kroky a pomůžeme zpracovat podnikatelský plán ve vhodné struktuře. Nevynecháme žádnou důležitou skutečnost a také nastíníme, jak se vaše firma může díky certifikaci vyvíjet do budoucna.

Podívejte se, jak jsme reálně pomohli našemu klientovi při vypracování podnikatelského plánu pro získání certifikace ISO 9001. 

Podnikatelský plán pro získání certifikace ISO 9001

Se spoluprací jsem byl naprosto spokojen a mohu ji všem vřele doporučit. Vyzdvihnout musím celkovou profesionalitu přístupu, odbornost a časovou flexibilitu při zpracování. Také díky podnikatelskému plánu jsme obdrželi kýženou certifikaci ISO 9001.

Jan Holinger
Majitel, 2HHOLINGER s.r.o., www.2hholinger.com

 

Spojte se s odborníky z ProfiPodnikatelskýPlán.cz a zvyšte své šance na úspěch. S naším business plánem auditora přesvědčíte a získáte certifikaci, kterou pro růst vaší firmy potřebujete.

CHCI PODNIKATELSKÝ PLÁN PRO CERTIFIKACI ISO

Potřebujete získat certifikace jiného typu, než dle ISO normy?

Kontaktujte nás a vyhovíme vašim individuálním požadavkům.