footer

Reference a případové studie

Díky našemu osobnímu přístupu, vysoké odbornosti a flexibilitě k potřebám klienta se můžeme pochlubit nejlepšími referencemi na trhu. Přesvědčte se sami. V případových studiích si pak můžete přečíst více o některých realizovaných projektech.

Vybrat reference dle poskytované služby:
Financování podnikání
Konzultace
Analýza investičních záměrů
Investice do firem a projektů
Podnikatelský záměr
Jiné
Podnikatelský záměr pro úřad práce
Podnikatelský záměr pro finanční úřad
Obchodní plán pro ČNB
Podnikatelský plán pro banku
Podnikatelský plán pro investora
Podnikatelský plán pro dotace
Založení firmy
Franšíza
Ekonomická analýza
Podnikatelský plán pro strategického partnera
Podnikatelský plán pro leasingovou společnost
Prezentace pro investora
Prezentace pro strategického partnera
Podnikatelský plán pro exportní úvěr
Finanční plán
Finanční model
Podnikatelský plán pro pojišťovnu (pojištění CK proti úpadku)
loading image

Pro zvolenou kombinaci kritérií jsme referenci nebo případovou studii nenašli. Ale i ostatní reference stojí za podívání:

item header image
image of a man

Případová studie:
Zago - Podnikatelský plán pro strategického zahraničního partnera

Vypracovali jsme podnikatelský plán, který napomohl spolupráci klienta s distributorem.

Číst více

Zahájení činnosti oprav obuvi - příspěvek na zahájení podnikáíńí z ÚP

Pan Steinbauer se na nás obrátil s prosbou o pomoc při sestavení podnikatelského plánu k provozování činnosti oprav obuvi a brašnářství. Díky naší dobré spolupráci získal příspěvek 90.000 Kč od Úřadu práce na nákup obuvnických strojů. " S výsledkem jsem spokojen. Srozumitelně sestavený podnikatelský plán mi pomohl k získání příspěvku a zahájit tak podnikání."

Podnikatelský plán služeb ve stavebnictví pro získání dotace od úřadu práce

Kllientovi jsme vypracovali podnikatelský záměr, se kterým se pokusil získat dotaci od úřadu práce. Ani přes bezchybnost podnikatelského plánu se však komise ÚP rozhodla klientovi dotaci neposkytnout z důvodu dostatku pracovních míst pro svou kvalifikaci a vzdělání. „S podnikatelským plánem jsem velmi spokojen, není, co vytknout. Komise ÚP k němu rovněž neměla žádné připomínky."

Ekonomická analýza investičního záměru výroby kachel

Zadaná práce byla provedena na profesionální úrovni a jednotlivé kroky, stupně a doplňování dílčích informací probíhalo vždy bez problémů. Výsledná analýza investičního záměru tak byla na vysoké úrovni a mohli jsem ji tudíž ihned předložit našim partnerům.

Podnikatelský záměr pro rekvalifikační kurz

Děkuji za vypracování. Jsem s výsledkem velice spokojená. Podnikatelský záměr mě posunul a jsem ráda, že ho mám. Nejen pro úřad práce. Kurz mi schválili :-).

Podnikatelský plán a konzultace pro mladou firmu v potravinářském průmyslu

Pomohli jsme nadějné rodinné firmě s ekonomickou analýzou a finančním plánem. "S podobnou spoluprácí jsem neměl zkušenosti a byl jsem trochu skeptický. Nicméně jsem velmi rychle zjistil, že pracuji s naprostým profesionálem a mé obavy nejsou na místě. Jsem velmi rád, že jsem se na vás obrátil. Služby vřele doporučuji."

Interaktivní model výpočtu návratnosti kapitálu nemovitostního fondu

Moc děkuji za zpracovaný model. Na první pohled to vypadá úplně super, přesně podle mých představ. Ještě jednou děkuju.

Podnikatelský plán pro kadeřnici - podpora OSVČ z Úřadu práce

Paní Kobylíkové jsme připravili podnikatelský plán k žádosti o příspěvek na zahájení podnikání (vytvoření společensky účelného pracovního místa SVČ). Záměrem paní Kobylíkové bylo zahájit poskytování svých profesionálních kadeřnických služeb ve Zlíně. "Děkuji za zpracování podnikatelského plánu. Vaše služby byli skvělé. Protáhla se pouze doba vyřizování na úřadu, což nebylo vinou zpracovaného plánu." Podpora z ÚP ve výši dle očekávání. https://www.facebook.com/jkhairzlin/

Podnikatelský plán pro rozvoj včelí farmy

S podnikatelským záměrem, který jste zhotovili pro naši Včelí farmu Vostoupalovi, jsem velice spokojen. Myslím si, že díky Vámi zhotovenému podnikatelskému záměru jsem od ÚP dotaci dostal. A dostal jsem ji v plné výši. Ještě jednou děkuji za profesionální podnikatelský záměr, za složité výpočty v něm, a za spolupráci s Vámi.

Podnikatelský plán pro získání dotace od CzechInvest - portál MyNEMO

Pro naši společnost jsem potřeboval vyhotovit zjednodušený podnikatelský plán pro potřeby žádosti o dotační podporu. Jak to tak bývá, času nebylo nazbyt a navíc jsem pobýval v zahraničí s omezeným přístupem k internetu. Pan Hýbl s kolegy se zpracování chopili s profesionálním přístupem a vše jsme stihli včas připravit dle potřebných parametrů. Služby mohu jedině doporučit a budu uvažovat o další spolupráci.

Prezentace pro získání stategické spolupráce - finanční služby

Prezentace je perfektní! Mnohokrát děkujeme.

Oprava chyb finančního plánu pro projekt řemeslného pivovaru

Pro nově vznikající řemeslný pivovar jsme opravili chyby a nesrovnalosti ve finančním plánu. "Dobrá práce! Děkujeme. Přesně tuto opravu a kontrolu jsme potřebovali. Nyní jsme ve fázi jednání o financování v bance. Rádi Vaše služby využijeme i v budoucnu, velmi pravděpodobně i konzultace naší ekonomické části pro dodání komentářů v bance."

Podnikatelský plán pro získání certifikace ISO 9001

Se spoluprací jsem byl naprosto spokojen a mohu ji všem vřele doporučit. Vyzdvihnout musím celkovou profesionalitu přístupu, odbornost a časovou flexibilitu při zpracování. Také díky podnikatelskému plánu jsme obdrželi kýženou certifikaci ISO 9001.

Podnikatelský plán a finanční model nové pekárny v zahraničí

S průběhem spolupráce i výstupy jsme byli velmi spokojení. Oceňuji hlavně rychlé reakce z Vaší strany a proaktivní komunikaci. Po odborné stránce nemám co vytknout. Musím Vás také pochválit za podrobně propracovaný, přehledný a logický finanční model v Excelu.

item header image

Případová studie:
Petr Vítkovič - Získání dotace na zařízení vinného sklípku

Vypracovali jsme podnikatelský záměr vinného sklípku, který klientovi zajistil poskytnutí dotace pro začínající podnikatele. Díky dotaci tak klient získal peníze na potřebné vybavení a mohl rychleji naplno nastartovat své podnikání od samého začátku.

Petr Vítkovič
Číst více

Podnikatelský záměr otevření dětského hřiště s kavárnou

S podnikatelským plánem jsem spokojená a mnohokrát děkuji za zpracování.

Podnikatelský plán luxusního sportovního centra pro banku

Pro posouzení životaschopnosti developerského projektu a schopnosti splácet investiční úvěr jsme vypracovali podnikatelský plán luxusního fitness centra, jakožto jednoho z nájemců polyfunkčního domu. „Naše spolupráce při tvorbě dílčího výstupu k podnikatelskému plánu developerského projektu byla perfektní, velmi oceňuji zapojení vlastních analýz týmem Profipodnikatelskyplan.cz, které dodali dokumentu potřebnou profesionalitu.“

Podnikatelský plán pro OSVČ - získání příspěvku Úřadu práce

Pro získání dotace Úřadu práce na vytvoření společensky účelného pracovního místa (zahájení podnikání) jsme vyhotovili podnikatelský záměr. „Chtěl bych vám poděkovat za velmi pěkné zpracování. Na mých budoucích webových stránkách bych rád umístil odkaz na vaši firmu s doporučením.

Podnikatelský záměr - topenářské práce

„Se službou jsem byl velice spokojen, podnikatelský plán byl zpracován velmi kvalitně a přístup pana Habrnala byl velmi profesionální a vstřícný." Klientovi byl přiznán příspěvek od ÚP v plné výši!

Podnikatelský záměr prodeje produktů z Aloe Vera a masážního salonu pro registraci k DPH

S prací odborníků z ProfiPodnikatelskýPlán.cz jsem byla velmi spokojena. Během spolupráce byli vstřícní a příjemní. Cokoliv, co jsem žádala upravit či změnit na podnikatelském záměru, byli ochotní splnit k mé úplné spokojenosti.

Podnikatelský plán výroby nábytku

Moc děkujeme za přípravu plánu, velmi se Vám povedl. K jeho obsahu nemáme žádné připomínky.

Zpracování podnikatelského plánu a konzultace při prodeji hotelu v zahraničí

Pro prodej hotelu v zahraničí jsme zpracovali podnikatelský záměr pro investora. „Chtěla bych mnohokrát poděkovat za naši spolupráci. Výsledkem byl profesionálně zpracovaný podnikatelský plán v angličtině, včetně stručného finančního ocenění, které nám poskytlo argumenty při jednání o prodejní ceně. Kvalitou zpracování jsem byla mile překvapena a velice si vážím osobního přístupu, rad a ochoty odpovědět na veškeré otázky. S klidným srdcem Vás velmi ráda doporučím dále.“

Obchodní plán pro Loanis Investment

Podíleli jsme se na zpracování obchodního plánu pro potřeby zápisu žadatele do evidence poskytovatelů platebních služeb malého rozsahu České národní banky. Těžištěm spolupráce byla ekonomická část plánu. Plán byl ČNB přijat a portál Loanis.cz zahájil činnost.

Podnikatelský plán drogerie pro Komerční banku

S vypracovaným podnikatelským plánem jsem byla spokojená. Děkuji tímto za spolupráci a přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší další činnosti.

Podnikatelský plán koupě restaurace

Plán vypadá velice dobře. Můj úvěrový poradce říkal, že to je jeden z nejlepších podnikatelských plánů, který kdy viděl.

item header image

Případová studie:
ALT-housing s.r.o - Podnikatelský plán stavební firmy pro získání bankovního úvěru

Vypracovali jsme podnikatelský plán začínající stavební firmy za účelem získání úvěru od Komerční banky. Úvěrová žádost byla úspěšná.

ALT-housing s.r.o.
Číst více

Podnikatelský plán pro založení realitní kanceláře

Zpracovali jsme podnikatelský plán pro získání příspěvku na podnikání z úřadu práce. „Po více než 3 letech na úřadu práce jsem se rozhodla, že začnu podnikat a zhodnotím své předešlé zkušenosti z brigády v realitní kanceláři. Na základě podnikatelského plánu jsem získala 25 000 Kč na vybavení (počítač, foťák a tiskárnu)."

Podnikatelský plán pro zahraniční investiční společnost

Podnikatelský plán jsem potřebovala vyhotovit velmi rychle. Tým profipodnikatelskyplan.cz odvedl skvělou práci, komunikace byla rychlá a věcná a výsledný plán předčil má očekávání.

Podnikatelský záměr financování vozového parku, který pomohl ke schválení leasingu

Podnikatelský záměr svou originální strukturou i vizuálním stylem dokonale vystihl náš koncept. Vzbudil dobrý dojem a leasing byl schválen.

item header image
image of a man

Případová studie:
Roneli SE - Podnikatelský plán a finanční model pro exportní financování nové pekárny

Zpracovali jsme komplexní business plán pro exportní úvěr České exportní banky (ČEB).

Číst více

Plán obchodní činnosti pro ČNB - poskytování úvěru

"S radostí Vám oznamuji, že naše usilovná práce spojená s obchodním plánem nebyla marná. Od ledna 2019 jsme se stali nebankovním poskytovatelem spotřebitelského úvěru. Tímto Vám chci poděkovat za skvělou spolupráci a profesionální i lidský přístup." Pro stavební a developerskou společnost jsme zpracovali tzv. plán obchodní činnosti, který byl předložen České národní bance. Klient úspěšné získal povolení k činnosti poskytovatele nebankovního spotřebitelského úvěru.

Zpracování podnikatelského záměru pro získání příspěvku na podnikání v sociálních službách

Velice děkuji za vypracování podnikatelského záměru. Jsem spokojena, je vidět, že svou práci skvěle ovládáte. Vše je v pořádku. V případě, že se setkám s někým, kdo by potřeboval podobnou pomoc, určitě podám jen ty nejlepší reference a doporučení, že se na Vás mohou s důvěrou obrátit. Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji Vám spoustu úspěchu.

Podnikatelský záměr pro textilní obchod

„Moc Vám chci poděkovat za zpracování Podnikatelského záměru - moc se mi líbí!" Váš Podnikatelský záměr se mi natolik zamlouvá, že já bych ho lépe neudělala. Mě osobně nic nenapadá, co by tam mělo být lepšího." Paní Lucká získala díky našemu podnikatelskému plánu dotaci z úřadu práce.

Podnikatelsksý záměr pro zahájení podnikání - zednické práce

Musím vás pochválit, je to opravdu moc povedené. Zpracovaný podnikatelský plán se chystám využívat po celou dobu svého podnikání. Se službami jsem naprosto spokojen.

Byznys plán a prezentace pro strategického partnera

S vypracovaným byznys plánem pro portál nejlevnejsipripojeni.cz jsme byli velmi spokojeni. Naše myšlenky byly doplněny o analýzu trhu a statistická data, a mohli jsme záměr srozumitelně prezentovat novým strategickým partnerům. Komunikace probíhala v přátelské a příjemné atmosféře.

Zpracování podnikatelského plánu pro vinařství za účelem získání příspěvku na podnikání

Panu Vítkovičovi jsme pomohli zpracovat dokument podnikatelského plánu pro předložení žádosti o příspevek na podnikání z úřadu ráce. Záměrem bylo vybavení vinného sklepa pro veřejné degustace. „Zpracování podnikatelského záměru předčilo mé očekávání. Opravdu moc povedené. Odvedli jste skvělou práci. Specialista úřadu práce potvrdil, že Vámi zpracovaný podnikatelský plán patří mezi nejlepší, co kdy četl." Klient získal dotaci ve výši 50 tisíc Kč, tedy v plné výši, o níž žádal.

item header image
image of a man

Případová studie:
Mazepa s.r.o. - Získání bankovního úvěru pro rozvoj firmy

Pro realizaci podnikatelského záměru, který spočíval v odkupu a následném rozvoji existujícího areálu stavebnin, bylo potřeba zajistit bankovní úvěr.

Číst více
item header image

Podnikatelský plán restaurace pro obchodní centrum jako strategického partnera

Pro majitelku Bistro LaiLai jsme zpracovalí podnikatelský plán, který bylo nutné předložit provozovateli obchodního centra, jenž v tomto případě tvoří strategického partnera prezentace fungování restaurace. "Firmu jsem oslovila za účelem vytvoření podnitelského plánu pro získání prostoru v OC. Jsem velmi spokojená s podnikatelským plánem. Komunikace byla bezproblémová. Plán je srozumitelný a zahrnuje vše, co má. Moc doporučuji."

item header image
image of a man

Případová studie:
Black Kale - Ekonomická analýza výroby bio produktů

Pro nadějnou českou rodinnou firmu Black Kale jsme připravili ekonomickou analýzu výroby bio produktů a sestavili finanční plán

Číst více

Podnikatelský plán pro prezentaci před byznys partnery

Za účelem navázání partnerství se zahraniční společností jsme zpracovali podnikatelský plán i prezentaci. "Biznis plán bol spracovaný absolútne profesionálne a to nie len po stránke obsahovej ale aj jazykovej a vizuálnej. Čo bolo dôležité pre nás, že tohto tam bolo ako sa hovorí presne koľko malo byť, informácie výstižné, konkrétne a nie zbytočne rozsiahlo rozpísané. Do budúcnosti by sme sa určite rozhodli pre Vás. A v prípade, že budeme vedieť o niekom tak Vás odporučíme. Veríme, že takýchto spokojných zákazníkov máte veľa."

Podnikatelský plán pro otevření pivnice

Připravili jsme kvalitní podnikatelský plán pro ziskání úvěru v bance. "Podnikatelský plán je zpracován perfektně, je super. Mám pocit, že je to přesně to, co jsem potřeboval! Výborně!"

Podnikatelský plán odkupu pensionu od majitele

Vypracovali jsme podnikatelský plán určený pro posouzení ekonomické výhodnosti koupě penzionu. Podnikatelský plán poskytl reálný pohled na ekonomiku pensionu, což v konečném důsledku klientovi ušetřilo několik milionů korun. Klientovi jsme také poskytli cenné rady ohledně financování záměru. „Zpracování podnikatelského plánu bylo profesionální, vše vycházelo z detailních analýz dat. Výsledky mi otevřely oči. Jsem za to rád."

Podnikatelský plán restaurace pro předložení na ambasádě

Pro klienta ze zahraničí jsme museli v extrémně krátké lhůtě zpracovat byznys plán v angličtině určený pro ambasádu: "At the end of 2014 I needed a business plan that was supposed to be ready in a few days. I found Profipodnikatelskyplan.cz on the internet. Our cooperation started with email communication in order to explain what I needed. The plan was finished on time and I was surprised how professional the business plan was. The price was a little bit higher but it was reasonable considering the time pressure."

Podnikatelský plán pro novou franšízingovou pobočku FasTracKids

Zpětnou vazbou na podnikatelský plán od pracovníků oslovených bank byla jen samá pozitiva ohledně srozumitelnosti a profesionálního zpracování. Já jsem byla s Vaší prací také velmi spokojena, především se mi líbilo rychlé jednání na profesionální úrovni, dodržení termínu zpracování a zájem o klienta. I přesto, že cena za zpracování není zanedbatelná, bych se na Vás znovu obrátila.

Podnikatelský záměr tuzemské a mezinárodní dopravy

Vypracovali jsme podnikatelský záměr pro kamionovou dopravu za účelem získání příspěvku na podnikání z Úřadu práce. "Jsem velmi spokojen, je to dle mých představ."

Podnikatelský plán rozšíření autoservisu pro banku

Podnikatelský plán byl všemi bankami, kde jsme jednali o úvěru, velmi chválen. Je výborně propracovaný a přehledný.

Podnikatelský plán pro získání příspěvku na otevření vysněného obchodu

V krátkém čase jsem potřebovala podnikatelský záměr pro účast ve výběrovém řízení a získání dotace úřadu práce. Oceňuji rychlost a srozumitelnost komunikace během tvorby záměru. Byla jsem mile překvapena, na jak vysoké úrovni je podnikatelský záměr zpracován. To mi ušetřilo opravdu hodně času.

Podnikatelský plán pro automyčku - příspěvek na podnikání

Našemu klientu jsem zpracovali podnikatelský plán pro účely vyřízení žádosti o příspěvek na podnikání z úřadu práce. Dotace byla schválena v plné výši. „Děkuji za skvělé vypracování podnikatelského záměru. Příspěvek na podnikání z úřadu práce jsem dostal v plné výši! Podnikání jsem zahájil v sprnu roku 2017, vypracovaný plán mi pomáhá se v tom lépe zorientovat."

Podnikatelský plán beauty studio Amaryllis pro investora

Zpracování podnikatelského plánu pro beauty salon pomohl získat investora. "Spolupráci s vaši společnosti hodnotím na 1****, překvapila mne operativnost a individuální přistup k našim požadavkům. Výsledný dokument nám byl předložen ve sjednaném temrínu a 100% kvalitě. Investor hodnotil plán velmi pozitivně. V současné době prochází klinika koncepční změnou, ráda se na Vás opět obrátím při doplnění finanční analýzy našeho projektu."

Podnikatelský plán pro získání strategického partnera v zahraničí - výroba topiva z biomasy v Srbsku

Pro společnost Mevos jsme zpracovávali komplexní podnikatelský plán pro účely získání strategického partnera v Srbsku pro založení společného podniku projektu výroby dřevní biomasy. „Naše spolupráce na tvorbě podnikatelského plánu probíhala perfektně. Veškeré podmínky byly dodrženy a s výstupem jsem velmi spokojena. Jednání s partnerem zatím stále probíhají, z hlediska podnikatelského plánu se nevyskytly žádné připomínky."

Podnikatelský plán pro získání úvěru od ČSOB

Plán je pěkně a podrobně zpracovaný, je tam vše, co potřebujeme pro jednání o schválení úvěru.

image of a man

Případová studie:
Developerský projekt_Gard Invest-Polyfunkční dům

Připravili jsme kompletní podklad pro jednání s bankou o investičním úvěru pro developerský projekt výstavby polyfunkčního domu umístěného na vlastním pozemku developera v širším centru Prahy. Součástí podnikatelského plánu pro celý developerský projekt bylo i detailnější rozpracování fungování dvou nájemních provozů - fitness centra a hotelu.

Číst více
item header image

Případová studie:
Pavel Forst - Dobrovolná registrace podnikatele k DPH

Vypracovali jsme podnikatelský plán pro finanční úřad, který zajistil registraci podnikatele jako plátce daně z přidané hodnoty. Díky registraci k DPH klient značně zefektivní podnikání a může spolupracovat s předními dodavateli.

Pavel Forst
Číst více

Podnikatelský plán pro otevření obchodu se sportovními potřebami

Opravdu skvělé zpracování. Je tam úplně vše, co má být. Moc vám děkuji! Určitě vás budu dále doporučovat.

item header image

Případová studie:
Mytí aut Hejna - Dotace pro zahájení podnikání od ÚP

Začínajícímu podnikateli v oblasti autokosmetiky jsme pomohli udělat první krok ke splnění snu o vlastním podnikání v oboru čištění interiérů a péče o exteriér vozidel. Dodání plánu trvalo pouhých 11 dní.

Číst více

Založení společnosti pro nově vznikající projekt automyčky

Pro nový projekt automyčky jsme po vypracování podrobného podnikatelského plánu založili také společnost s ručením omezeným. "Moc se mi líbí, jak jste celý podnikatelský plán zpracovali. Děkuji za skvělou péči, je to super."

Podnikatelský plán pro zahraničního partnera

Děkuji za vypracování podnikatelského plánu, vypadá to skvěle. Schůzka se zástupcem výrobce dopadla více než výborně. Vámi vypracovaný podnikatelský plán na tomto úspěchu zajisté nese velký podíl. Ještě jednou tedy děkuji za Vaši práci a ochotu, rád Vás doporučím dalším firmám a zajisté Vaše služby rád využiji i do budoucna.

Obchodní plán pro předložení v ČNB

Sázka na ProfiPodnikatelskýPlán se ukázala jako velké BINGO. Společnost pro nás dokázala vytvořit specifické řešení, posunula nás dopředu v otázkách vývoje a k přesnější sebeidentifikaci. V klíčových momentech ukázala vysoké nasazení a nebála se převzít iniciativu. Díky jejich bezkonkurenčním znalostem v oboru jsme dosáhli stanoveného cíle, a proto v budoucnu bude pro nás spolupráce s ní vždy jasnou volbou!

Podnikatelský plán nákladní dopravy dřeva pro banku

Zpracovali jsme podnikatelský záměr nové dopravní firmy pro přepravu dřeva, který byl určen pro jednání o financování v bance.

item header image

Podnikatelský plán k získání podnikatelského víza

Pro čínského jednatele společnosti DHR Company, s.r.o. jsme zpracovali podnikatelský plán k novému podnikatelskému projektu společnosti, jenž vyžaduje osobní přítomnost čínského partnera v ČR, která je však podmíněna získáním dlouhodobého víza za účelem podnikání. Podnikatelský plán sloužil jako podpůrný dokument k povinným dokumentům předkládaným k žádosti o vízum. „Tým oborníků z ProfiPodnikatelskýPlán.cz jsme oslovili s nestandartním požadavkem vypracování podpůrného dokumentu podnikatelského plánu k žádosti o podnikatelské vízum. V dokumentu jsme museli odůvodnit nezbytnost jeho osobního účasti v novém projektu naší společnosti. Složitost vypracování pro nás spočítávala v tom, že přesné požadavky na požadovaný dokument nejsou ze strany ministerstva vnitra uvedeny. Tým ProfiPodnikatelskýPlán nám ale nabídl vhodnou formu dokumentu a my jsme postupně shromáždili a poskytli všechny potřebné informace pro vypracování podnikatelského záměru. Veškeré naše požadavky na následné úpravy a změny dokumentu byly s ochotou splněny k naší úplné spokojenosti. Průběh spolupráce byl dynamický, veškeré termíny a dohody byly dodřeny. Nakonec pro nás byla zhotovena i anglická mutaci dokumentu. Na závěr bychom touto cestou chtěli ještě jednou poděkovat za dobrou spolupráci! S velkou pravděpodobností očekáváme schválení žádosti o dlouhodobé vízum za účelem podnikání.“

Podnikatelský záměr pro dotaci při zahájení podnikání

Chtěla jsem se Vám pochlubit a poděkovat. Dotaci mám a to v plném rozsahu.

Podnikatelský záměr servisu plynových zařízení pro dobrovolnou registraci k DPH

Se spoluprací jsem naprosto spokojen a hodnotím ji velmi pozitivně, veškeré termíny byly ze strany ProfiPodnikatelskýPlán dodrženy. Z výsledku ve formě podnikatelského záměru jsem byl mile překvapen, takovou úroveň jsem nečekal. Nemám, co bych vytkl, můžu vás jen doporučit. Každému, kdo nemá čas či schopnosti zpracovat podklady k podnikání k jakémukoliv účelu v kvalitní formě, bych vaše služby doporučil.

Založení nové firmy - s.r.o.

"S rostoucím počtem zakázek jsme se rozhodli přejít na společnost s ručením omezeným. Spolupráci se společností Contrust Group předcházela informačně nabitá schůzka, na které bylo nutné si vyjasnit naše potřeby a možnosti řešení. Vzhledem k naší časové vytíženosti jsme následně velmi ocenili, že celý proces běžel hladce a téměř bez nás. Po založení společnosti jsme rovněž dostali instrukce, jak postupovat dále. Se službami jsme spokojeni."

Podnikatelský záměr pro získání exportního úvěru

Vytvořili jsme obsáhlý a detailní podnikatelský plán určený pro Českou exportní banku, která na jeho základě posuzovala žádost o exportní úvěr pro našeho klienta (investice v milionech eur).

Podnikatelský záměr pro získání dotace od Úřadu práce

S vypracovaným plánem jsem velmi spokojen. Dotaci jsem dostal v plné výši. Podnikání se daří. ;)

Vypracování podnikatelského záměru pro novou společnost zabývající se výrobou karavanů

Podnikatelský plán byl zpracován na vysoce profesionální úrovni. Přestože jsme podnikatelský plán pro banku potřebovali velmi rychle v předvánočním období, plán jsme obdrželi včas a všechny naše drobné připomínky byly obratem zapracovány. Oceňuji individuální přístup a snahu poznat naši situaci a potřeby. S ohledem na přiměřenou cenu a vstřícnost k budoucím požadavkům hodnotím celou spolupráci pozitivně, byl jsem spokojen.

Registrace k DPH - společnost Lightverse

Pro společnost Lightverse, která nabízí unikátní software pro návrh koupelen, jsme připravili podnikatelský plán pro Finanční úřad za účelem dobrovolné registrace k DPH. "Byl jsem velmi spokojen s přípravou podnikatelského plánu pro finanční úřad. Chtěli jsme mít profesionální zpracování a to se také stalo. Náš projekt to posunulo dále a velmi nám to pomohlo. Můžu vřele doporučit."

Podnikatelský plán pro získání úvěru na odkoupení restaurace

Spolupráce na přípravě podnikatelského plánu pro akvizici zaběhlé restaurace byla příjemná pro obě strany. „Děkuji za efektivní podnikatelský plán. Kvalitní zpracování spolu s profesionálním přístupem, rychlostí a vstřícností, které Vaše firma prokázala, jsou pro nás neocenitelné. Rozhodně Vaše služby doporučím."

Prezentace inovativních očních tyčinek pro investora

Pro jednání s investorem bylo potřeba připravit prezentaci podnikatelského záměru výroby hygienické pomůcky Eyeloly. „Podnikatelský záměr byl v pořádku. Komunikace naprosto bez problémů."

Podnikatelský záměr developerského projektu pro registraci plátce DPH na FÚ

Podnikatelský záměr je perfektní a věřím, že se registrace podaří. Se spoluprací jsem byl po celou dobu spokojen a navíc jsem podnikatelský plán obdržel dříve, než bylo původně domluveno.

Konzultace prezentace business plánu

Našim klientům poskytujeme cenné rady již při samotném úvodním jednání o zakázce. Správně položené dotazy Vám pomohou uvědomit si mnoho souvislostí či věcí, na které byste jinak mohli lehce zapomenout. V tomto konkrétním případě našeho potenciálního klienta tlačil velmi omezený čas, který měl pro přípravu prezentace business plánu. "Moc Vám děkuji za náš telefonický hovor, protože mě při něm napadlo, co vše do prezentace napsat."

Podnikatelský plán developerského projektu

Vše ohledně spolupráce i podnikatelského plánu bylo v pořádku.

Vypracování podnikateslkého plánu pro otevření nové čerpací stanice

Plán vypadá úžasně, opravdu musím pochválit Vaši práci. Mockrát děkuji za skvěle odvedenou práci. Mně se moc líbí, teď jen zbývá, aby se líbila i konzultantům.

item header image
image of a man

Případová studie:
YETI SnowMX - Prezentace záměru pro výrobce za účelem získání výhradní distribuce

Vytvořili jsme prezentaci v angličtině, díky které mohl klient získat právo výhradní distribuce sněžných pásů YETI SnowMX renomovaného amerického výrobce do celé Evropy.

Číst více

Podnikatelský záměr pro získání bankovního úvěru na koupi autobusu

Plán vypadá moc dobře. Žádal jsem o úvěr na autobus. V bance bylo jen potřeba doplnit do plánu jednu tabulku, kterou mi konzultanti obratem doplnili. Spokojenost.

Podnikatelský plán pro výhradní zastoupení obchodní značky v ČR

Pro novou značku Smartpets.cz jsme zpracovávali podnikatelsksý plán pro účely získání lokálního zastoupení pro rakouské značky výrobce chytrého vybavení pro domácí mazlíčky pro český trh. Ačkoliv strategické partnerství nakonec nebylo uzavřeno, klient byl s naší prací velmi spokojen a podnikatelský plán mu pomohl k získání celkového obrazu o svém podnikání. „Podnikatelský plán jsem potřeboval primárně pro rakouského obchodního partnera, se kterým jsme jednal o zřízení zastoupení jeho značky na našem trhu. Plán mi pomáhal zpracovat přímo Marek Habrnal - člověk, který se rychle zorientuje ve specifické problematice, má zkušenosti a přesah do jiných oborů a pracuje efektivně. Kromě toho se s ním příjemně jedná. Přestože jsme nakonec do spolupráce s rakouským výrobcem nevstoupili, plán nám v úvodních kolech jednání pomohl otevřít dveře a ukázat se jako profesionál. V neposlední řadě jsme plán využili i pro další účely (při založení firmy, žádosti o registraci k DPH)."

item header image
image of a man

Případová studie:
2HHOLINGER - Podnikatelský plán pro získání certifikace ISO 9001

Zpracovali jsme podnikatelský plán pro účely certifikace ISO 9001, jejíž úspěšné získání znamenalo otevření nových trhů a možností rozvoje našeho zákazníka

Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
Fingood - Peer-to-peer financování etablovaných firem

Pro firmu Fingood, která nabízí výhodné investice formou aukce půjček na zabezpečeném portálu fingood.cz, jsme vytvořili obchodní plán určený pro Českou národní banku.

Číst více

Podnikatelský záměr převzetí výrobního závodu

Přístup beru jako velmi profesionální, není to z vaší strany pouze vytvoření jakéhosi produktu, ale také přístup k projektu jako jedno z ozubených koleček týmu. Dotazy a následná komunikace probíhala vždy dle dohody a také dle termínů, které jsme si dohodli.

Podnikatelský plán pro investora za účelem otevření franšízy

S vypracovaným podnikatelským plánem pro franšízu slavné pražské cukrárny jsem velmi spokojena. Podařilo se zde zúročit zkušenosti tvůrců z předešlých realizací a to je znát na výjimečné technické kvalitě zpracování. Získala jsem tak ucelený a srozumitelný podklad pro oslovení investora. Po stanovení jasných pravidel spolupráce předem bych i v budoucnu ProfiPodnikatelskyPlan.cz ráda využila.

Prezentace pro získání výhradní distribuce - Sněžné pásy MX

The business plan looks great and I am very happy with it. Today we heard from Yeti and they also liked it and it looks like we have a deal with them! // Podnikatelský plán vypadá skvěle a jsem s ním velmi spokojen. Dnes nás kontaktoval výrobce a plán se jim rovněž líbí. Vypadá to tedy, že se pustíme do spolupráce!

item header image

Podnikatelský plán a prezentace pro komplexní zhodnocení návratnosti interního firemního projektu

Zhotovili jsme podnikatelský plán a prezentaci interního projektu firmy za účelem jeho komplexního vyhodnocení pro majitele společnosti. „S průběhem spolupráce jsem byl spokojen a zpracování probíhalo dle mých představ. Projekt byl zpracováván v časovém presu, jelikož musel být zpracován k danému datu interní prezentace. Přesto vše proběhlo v domluvených termínech a rozsahu. Kvalita zpracovaných materiálů byla na dobré úrovni a dle mého názoru splňovala požadavky zadání. Také oceňuji iniciativní přístup a vhodně zvolené doplňující otázky pro uvědomění si, co v prezentaci může být důležité z pohledu investora (majitelů)."

Podnikatelský záměr na příspěvek na podnikání - kosmetické služby

Úžasně napsaný podnikatelský plán. Nemám, co vytknout. Určitě vás doporučím dál.

Podnikatelský plán pro příspěvek na podnikání - kosmetické služby

Podnikatelský plán od vaší firmy je dokonalý. Chvála byla i na úřadu práce, kde jsem žádala o dotaci. Dotaci jsem dostala. Pokud budu o někom vědět, určitě Vaši firmu doporučím.

item header image
image of a man

Případová studie:
CityCaravan - Podnikatelský plán pro získání financování k výrobě karavanů

V rámci spolupráce jsme vytvořili komplexní podnikatelský záměr pro banku, včetně finančního plánu. Tento podnikatelský záměr následně sloužil při jednání o investičním úvěru pro financování nové výrobní linky.

Číst více

Podnikatelský plán pro získání úvěru v České spořitelně

Naše práce si získává nadšení i v bankách. "Podnikatelský plán je fantastický. Přesně takto by to mělo být, je tam vše, co potřebujeme pro posouzení žádosti o úvěr. Tím by se měli inspirovat i ostatní klienti banky."

Podnikatelský plán autodílny pro Českou spořitelnu (firemní úvěr Start-up)

Pro začínajícího podikatele se záměrem provozování autodílny jsme zpracovali podnikatelský plán jako důležitou přílohu k žádosti o financování firemním úvěre Start-up od České spořitelny. "S podnikatelským plánem jsem nadmíru spokojen, je srozumitelně a přehledně zpracovaný. Komunikace probíhala bez problémů a určitě bych Vás doporučil dalším potenciálním zákazníkům. Mnohokrát děkuji"

Podnikatelský plán nového hotelu v Praze

Pro developera polyfunkční budovy jsme zpracovali detailní ekonomickou studii fungování hotelu, včetně analýzy trhu a předpokládané poptávky. Cílem bylo posoudit dlouhodobou platební schopnost a zajistit ekonomickou stabilitu projektu. „Vypracování business plánu provozování hotelu bylo velmi profesionální a reflektuje přesně naše požadavky a požadavky banky. S výstupem i termínem dodání jsem spokojen.“

Podnikatelský záměr pro dortové studio ILON

Podnikatelský záměr pro Úřad práce opět předčil očekávání klientky. Dosáhli jsme plné výše požadované částky příspěvku. „Dokonalé! 100% spokojenost, děkuji."

Podnikatelský plán pro vizážistku - rekvalifikace a příspěvek z ÚP

Pro paní Svobodovou jsme zpracovali podnikatelský plán, který představuje její budoucí podnikání v oboru vizážistiky. Dokument sloužil k získání úhrady nákladů rekvalifikace a následně k žádosti o příspěvek na zahájení podnikání z Úřadu práce. "Moc Vám děkuji. Stálo za to si počkat. Je to perfektní. :-)"

Návrh a konzultace webových stránek občanského sdružení

Je to výborné. Povedl se Vám moc pěkný web!

Podnikatelský plán pro získání investičního úvěru na výstavbu polyfunkčního domu v Praze

Pro developerský projekt v Praze jsme zpracovali analýzu trhu a podnikatelský plán. „Průběh naší spolupráce byl od začátku naprosto profesionální. Veškeré pracovní verze, jež nám byly předkládány k odsouhlasení, přesně odpovídaly našemu zadání. Vždy byly respektovány naše požadavky. Dílčí výstupy, které byly doplněny na žádost banky, byly vypracovány dle našich představ. Velice pozitivně hodnotím flexibilitu služeb. V případě potřeby se opět obrátím na tým ProfiPodnikatelskyPlan. Nyní pokračují jednání v bance.“

Podnikatelský plán výroby hliníkových oken & dveří pro banku

Velmi děkuji. Moc hezky zpracováno.

Podnikatelský plán pro získání úvěru v Komerční bance

Podnikatelský plán pana Dorotíka splňoval veškeré požadavky na tento dokument kladené naší Komerční bankou pro schválení žádosti o financování. S předloženým materiálem jsem byla spokojena, nemám výtek.

Finanční plán nové výroby

Dobrý den, půl roku zpět jste nám sestavovali finanční plán na výrobu vrtulí pro drony. Chtěl jsem Vám ještě dodatečné moc poděkovat. Plán používáme často jako podklad pro naše rozhodovaní o náboru nových lidí, rozšiřovaní prostor, plánování výroby a cashflow aj. Problémy, které bychom kdysi řešili intuitivně nebo je složitě dopočítávali, jsou nám nyní poměrně jasné. Opravdu skvělá práce a s odstupem času musím říci, že je to skvěly nastroj.

Business plán mezinárodní mobilní aplikace pro investora

Musím říci, že jsem velice spokojen s Vaší prací. Jste opravdu člověk na svém místě. Všechny věci v byznys plánu dávají smysl, takže opravdu moc děkuji.

Konzultace v začátcích podnikání a sestavení podnikatelského záměru

Oslovila jsem Profipodnikatelský plán, když jsem hledala kompletní pomoc při zrealizování mého podnikatelského nápadu. Ujali se mne dva skvělí lidé, vše na velice profesionální úrovni, komunikace bezproblémová a cenovou nabídku jsem dostala téměř ihned. Domluvili jsme se na pravidelných schůzkách a já poslala zálohu. Za pár dní mi však neočekávané životní události znemožnili pokračovat v momentální realizaci mého podnikatelského plánu. Dostalo se mi obrovského pochopení a profesionality ze strany této firmy a záloha mi byla vrácena! Mohu jen doporučit už vzhledem k velice lidskému jednání! Budu se těšit v budoucnu na spolupráci. Moc děkuji.

Podnikatelský plán a finanční model pro hodnocení investiční příležitosti

Zpracovali jsme interaktivní model v MS Excel pro komplexní vyhodnocení tržní příležitosti výroby a distribuce dusíkových generátorů s možností analyzovat ziskovost při různých scénářích poptávky, nákladů, úspěšnosti obchodní akvizice apod.

item header image

Financování výroby chytrých lahví investorem

S celým procesom tvorby podnikateľského plánu sme boli maximálne spokojní. Plán obsahoval všetky náležitosti a jeho vypracovanie bolo naozaj na profesionálnej úrovni. Dodanie bolo rýchle a komunikácia absolútne bezproblémová. Ďakujeme ešte raz.

Podnikatelský plán pro vznik logistického depa v podnikatelském parku

Pro záměr společnosti Asper Ut získat do vlastnictví pozemek pro výstavbu logistického depa v nově vznikajícím podnikatelském parku jsme zpracovali jednoduchý podnikatelský plán, jenž byl předložen komisi při účasti ve výběrovém řízení. "Výborná a pružná spolupráce. S rychlostí dodání a výstupem jsem 100% spokojen."

Podnikatelsklý plán pro financování s Unicredit bank

Podnikatelskému plánu není co vytknout, jedná se o jeden z nejlepších podnikatelských plánů, které jsme tu měli.

Podnikatelský záměr pro založení pneuservisu

Děkuji za vypracování podnikatelského záměru, je výborně zpracovaný. Komunikace probíhala bez problémů, celé to hodnotím na jedničku. Na úřadu práce byli s předloženým dokumentem velmi spokojeni. Určitě Vás doporučím!

Aktualizace podnikatelského plánu nové restaurace pro Komerční banku

Plán je profesionálně zpracovaný a v bance se líbil. Spolupráce byla výborná a vše bylo dodáno dle domluvy.

Podnikatelský záměr - stolařské práce

Z podnikatelského planu jsem absolutně nadšen, je to velice profesionální práce.

Podnikatelský záměr pro pneuservis

Příspěvek jsem dostal v plné výši. Pracovníci úřadu práce byli s kvalitou zpracování podnikatelského záměru velice spokojeni. Služby týmu ProfiPodnikatelskýPlán.cz doporučuji.

Podnikatelský plán pro stavebniny

Plán se mi líbí, je super, připomínky nemám. Odvedli jste dobrou práci. Spojení vaší firmy a vašich vědomostí s mými návrhy bylo to nejlepší řešení a jsem plně spokojen, že jsem vaši službu využil. Je to služba k nezaplacení. Jsem s vaši firmou, jednáním a plným servisem nadmíru spokojen. Budu rád dál doporučovat. Děkuji moc.

item header image

Případová studie:
Mevos s.r.o. - Podnikatelský plán pro navázání strategického partnerství s veřejným subjektem

Vypracovali jsme podnikatelský plán podniku na zpracování biomasy pro posouzení strategické spolupráce našeho klienta s veřejným subjektem v zahraničí. Na základě podnikatelského plánu bylo následně možné přejít ke společné realizaci veřejně prospěšného projektu a ekonomicky životaschopného projektu.

Číst více

Podnikatelský záměr mezinárodní expanze čajoven určený pro banku

Vypadá to skvěle. Z plánu jsme nadšení, skutečně jste nám pomohl dát formu našim leckdy chaotickým myšlenkám. Výsledek zní báječně. Pevně věřím, že záměr se bude bankám líbit a bude úspěšný.

Podnikatelský plán fitness e-shopu pro dotace do ÚP

Podnikatelský plán jsem před odevzdáním na ÚP ukázala mému známému, bývalému zaměstnanci ÚP. Ten jej zhodnotil jako super zpracovaný a že je vše naprosto v pořádku. Mě osobně se podnikatelský plán rovněž moc líbí.

item header image
image of a man

Případová studie:
FeiCut - Podnikatelský plán a prezentace interního projektu high-tech firmy

Zhotovili jsme podnikatelský plán interního projektu výroby laserových řezacích strojů FeiCut za účelem jeho komplexního vyhodnocení pro majitele společnosti. Podnikatelský plán byl zásadním dokumentem pro případné pokračování v projektu. Na základě výsledků podnikatelského plánu jsme dále vypracovali dvojjazyčnou prezentaci, která byla použita naším klientem na valné hromadě společnosti.

Číst více

Ekonomická analýza podnikatelského záměru pro strukturální fondy

Děkuji za velice rychlé dodání hezky zpracované ekonomické analýzy podnikatelského záměru. Dostala jsem pochvalu přímo na oddělení strukturálních fondů, že takto dobře připravenou ekonomiku záměru má málokdo.

Podnikatelský plán stavební firmy pro Komerční banku (Profi úvěr Start)

Tímto děkuji týmu ProfiPodnikatelskýPlán.cz za vytvoření podnikatelského záměru. Oceňuji především profesionální přístup, ochotu a to, jak rychle dokázali pochopit náplň práce naší společnosti a díky tomu vytvořit precizní, smysluplný a do detailu promyšlený záměr. Záměr se setkal s velkým úspěchem i u vrcholných analytiků, kteří rozhodovali o poskytnutí start-up úvěru pro naši firmu.

Podnikatelský plán pro zahájení podnikání -pedikúra/manikúra pro ÚP

Pro paní Vavrlovou jsme zpracovali podnikatelský plán k jejímu záměru provozování služeb manikúry/pedikúry v pronajatých prostorách. Financování zahájení podnikání se úspěšně podařilo přes příspěvek z úřadu práce. "Se zpracováním podnikatelského záměru pro úřad práce jsem byla maximálně spokojena. Získání příspěvku je především zásluha týmu. Podn.plán byl perfektně zpracován (což mi bylo řečeno i od pracovníků úřadu práce). Pokud jsem nebyla s něčím úplně ztotožněna, neměli problém plán na více krát opravit. Mohu tuto firmu jen doporučit."

Developerský projekt polyfunkčního domu v Praze

K podnikatelskému plánu nemáme připomínek.Takto jej budeme prezentovat před bankou. Předpokládám, že budeme podnikatelský plán aktualizovat po dokončení projektové dokumentace, případně dle informativního výstupu z banky – tudíž předpokládám opětovné využití Vašich služeb a vzájemnou spolupráci.

item header image

Případová studie:
Thomticket - Podnikatelský plán mobilní aplikace pro získání investora

Přepracovali jsme byznys plán mobilní aplikace do atraktivní podoby pro investora

Číst více

Rekvalifikace & čerpání dotace na otevření kosmetického salonu

S vypracovaným podnikatelským plánem jsem byla velmi spokojena. Komunikace vstřícná a zpracování rychlé, dle sjednaného termínu. Naprostá spokojenost.

Podnikatelský plán pro nové masážní studio

Vypracovali jsme podnikatelský plán pro zřízení nového masážního salónu a získání příspěvku na podnikání z úřadu práce. Příspěvek klient získal. "Děkuji za zpracování, jsem moc spokojená."

Podnikatelský plán otevření nové asijské restaurace pro strategického partnera

Zpracovali jsme podnikatelský plán do formy prezentace pro navázání spolupráce s pronajímatelem prostor (obchodni centrum). "Podnikatelský plán je v pořádku."

Podnikatelský záměr mezinárodních poboček čajoven (Quies Tea) určený pro banku

Pro projekt zakládání dceřinných poboček unikátních čajoven Quies Tea v Holandsku a Rakousku jsme zpracovali podnikatelský plán. Klient získal v bance finance na realizaci svého záměru. „Spolupráce s panem Habrnalem bych zkráceně ohodnotil jako perfektní. Díky skutečně konkrétním a cíleným dotazům a námětům nám pomohl ujasnit si milníky, kterých jsme chtěli dosáhnout. Nejzajímavějším momentem pro nás byl výstup finanční analýzy, který byl naprosto precizně zpracován i s relativně omezeným množstvím vstupních dat, které od nás pan Habrnal měl. Finální dokument je bezchybný. Povrzením budiž to, že bankovní instituce, které podklady procházely, samy hodnotily podklady jako profesionální a srozumitelné. Skutečně oceňujeme schopnost pana Habrnala „vcítit se" do role svého klienta a přemýšlet o projektu jako o vlastním."

Konzultace podnikatelského záměru pro nově vznikající firmu

Konzultace podnikatelského záměru s Markem Habrnalem byla pro nás užitečná. Díky tomu jsme lépe pochopili rizika projektu a uvědomili si, že některé naše předpoklady byly možná hodně optimistické. To se nám potvrdilo i v následném průzkumu mezi zákazníky, na základě kterého jsme změnili obchodní model. Nestranný pohled bychom doporučili každému, kdo začíná nový byznys.

Podnikatelský plán vybudování apartmánů a bistra v turisticky lákavé lokalitě

Pro pana Kalouska jsme zpracovali podnikatelský plán k žádosti o bankovní úvěr pro financování rekonstrukce historické budovy a vybudování apartmánů s bistrem a doplňkovými službami. Provedli jsme několik úprav vstupních odhadů tak, aby výsledný finanční plán lépe reflektoval možný vývoj podnikání. Vzhledem k růstu cen bude nutné dodatečně finanční rozpočet navýšit a upravit, ani s tím však není u nás problém. "S dodaným podnikatelským plánem jsem plně spokojen. Splňuje mé požadavky i ty bankovní."

Zpracování podnikatelského plánu pro kosmetické studio

Díky kvalitě naší práce zvýšíte šanci na Váš úspěch. Jako například v případě žádosti o dotaci úřadu práce pro nové kosmetické studio: „Právě jsem dostala zprávu, že mi byl přispěvek schválen díky vašemu vypracování podnikatelského záměru :). Děkuji moc, budu vás doporučovat dále. Také paní z úřadu by na vás chtěla dávat kontakt."

Podnikatelský plán pro pojišťovnu - pojištění CK proti úpadku

"Děkuji za podnikatelský plán. Je sepsaný, dle mého názoru, velmi dobře. Pojišťovna jej bez výhrad akceptovala."

item header image

Vypracování podnikatelského plánu luxusních potápěčských plaveb pro investora

Velice děkuji za zpracování podnikatelského záměru. Všechno je v pořádku.

Byznys plán pro prezentaci záměru majiteli prostor

Ve velmi krátkém čase jsme zpracovali prezentaci podnikatelského záměru otevření nové restaurace, která byla podkladem pro rozhodování majitele prostor o výběru nájemníka. „Jsem spokojená, byznys plán vypadá dobře, naše firma byla vybrána."

item header image

Případová studie:
Podnikatelský plán pro sjednání pojištění CK proti úpadku a získání koncese

V roce 2018 jsme vypracovali podnikatelský plán nové cestovní kanceláře za účelem sjednání pojištění cestovní kanceláře proti úpadku a získání koncese od ŽÚ.

"U.T."
Číst více

Podnikatelský plán rozšíření high-tech výroby pro investora

Podnikatelský plán byl zpracován pečlivě jak v angličtině, tak češtině, a i průběh spolupráce byl pořádku. K podnikatelskému plánu neměly žádné výtky oslovené banky ani potenciální zahraniční investor. Velkou výhodu spatřuji v tom, že jsme si v průběhu projektu uvědomili řadu faktorů, které mají vliv na úspěch naší firmy. Podnikatelský plán nás také inspiroval ke zlepšení našeho manažerského reportingu.

Konzultace podnikatelského plánu, mentoring

Dostali jsme precizní zpětnou vazbu na náš business plán, která měla přesah i do efektivnějšího fungování celého startupu. Úprava některých částí plánu a diskuze nad klíčovými body záměru nám dodala potřebnou jistotu pro jednání s potenciálními investory.

Podnikatelský plán pro nové zlatnictví

Pro nově otevírané zlatnictví jsme zpracovali podnikatelský plán pro účely získání bankovního úvěru. "Moc Vám děkuji za spolupráci, jsem moc spokojen."

Obchodní plán pro ČNB - aukce půjček

Výborná spolupráce. Začátek každého projektu má svá úskalí a díky kvalitnímu obchodnímu plánu jsme mohli rychle pokročit dál.

Podnikatelský plán koupě CNC strojů pro leasingovou společnost

Maximální spokojenost, vysoká profesionalita, rychlá reakce, dobré a rychlé zpracování. Doporučil bych vás ostatním.

item header image
image of a man

Případová studie:
Wickon Hightech: Podnikatelský plán pro investora za účelem financování rozšíření výroby

Vypracovali jsme podnikatelský plán high-tech firmy s mezinárodní klientelou za účelem získání peněz od investora určených na financování velkých objednávek a růstu firmy

Číst více
ZOBRAZIT VŠECHNY REFERENCE
Je to tak, narazili jste na opravdové profesionály

Napiště nám, jak bychom mohli pomoci splnit Váš podnikatelský sen a rezervujte si naši omezenou kapacitu co nejdříve. Můžeme začít třeba zpracováním podnikatelského plánu.