footer

O nás

Pomáháme plnit vaše podnikatelské sny

Téměř osm let se specializujeme na podnikatelské plánykonzultace podnikatelských záměrů pod hlavičkou firmy Contrust Group s.r.o. Pomáháme podnikatelům získat investory a investorům nacházet zajímavé investiční projekty.

Zaměřujeme se zejména na malé a střední firmy (SME) a startupy, kterým připravujeme originální řešení na míru. Univerzální šablony a zkopírované projekty z minulosti u nás nenajdete.

Spolupráci s našimi zákazníky zahajujeme nezávaznou a bezplatnou telefonickou konzultací. Chceme se tak nejdříve seznámit s klientem a jeho podnikem, porozumět hlavním problémům a identifikovat oblasti, kde můžeme pomoci. Nastíníme možné cesty a následně se domluvíme na rozsahu, ceně a harmonogramu naší spolupráce.

Spojte se s námi a společně přetvoříme vaše nápady v reálný a úspěšný byznys.

Náš tým

team member image

Ing. Marek Habrnal, Ph.D.

Odborným garantem služeb poskytovaných pod značkou ProfiPodnikatelskýPlán.cz a otcem projektu je Marek Habrnal, zkušený expert v oblasti podnikatelských plánů, firemních financí a hodnocení investic.

 

Díky svým letitým zkušenostem s analýzou investic a podnikatelskými záměry jsem se opakovaně přesvědčil, jak užitečné je pečlivé zpracování podnikatelského plánu. Proto jsem se rozhodl vytvořit značku ProfiPodnikatelskýPlán.cz a nabídnout tuto možnost všem. Nepopisujeme papír, ale pomáháme realizovat váš podnikatelský sen

 

Svou kariéru začal jako poradce úspěšných firem a významných organizací

Pomohl řadě podnikatelů i zavedeným společnostem strategicky rozvíjet jejich business a přitom vzít v úvahu všechna rizika a využít příležitosti. Na začátku své kariéry se podílel na projektech například pro ČD Cargo a.s., ComAp a.s., Ministerstvo financí ČR nebo Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

 

Mentoruje nadějné startupy a učí investory, jak vybírat své investice

Při hledání optimálního business modelu a vhodných investorů Marek pomáhá i startupům, pořádá workshopy a vzdělávací akce pro podnikatele i investory a školí finanční analytiky v bankách na téma vytváření a analýz podnikatelských plánů. Ve firmách učí zaměstnance porozumět finanční analýze a hodnocení návratnosti investic.

 

Spolupracuje s investory, investičními fondy a korporacemi u nás i v zahraničí

Marek je mimo jiné odborníkem na oceňování firem a analýzu investičních projektů. Věnuje se projektu MonteCarloExpert.com, který nabízí chytrou metodu pro finanční simulace, modelování, analýzu rizik a návratnosti investic.

 

 

NAPIŠTE SI MARKOVI O PROFESIONÁLNÍ PODNIKATELSKÝ PLÁN

 

 

 

Další členové týmu

image of a member

Petra

 

Petra je absolventkou inženýrského studia Fakulty podnikohospodářské na Vysoké škole ekonomické v Praze v oboru studia Finanční manažer. Šest let pracovala pro společnost Deloitte, kde se propracovala až na manažerskou pozici

 

Jejím úkolem v týmu je zpracování studií proveditelnosti, dotačních projektů, prezentací apod. Věnuje se také komunikaci s klienty. Její silnou stránkou je zájem o klienta a pečlivost. Ráda se věnuje projektům, za kterými je krásný lidský příběh.

image of a member

Veronika

 

Veronika se na během svých studií na Vysoké škole ekonomické v Praze zaměřila na statistiku. Krom toho má skvělý cit pro jazyk. Přes 4 roky přispívá svými články do časopisu s 18tiletou tradici.

 

Obdivuje odvahu, nápady a nadšení, se kterou se podnikatelé pouští do svých projektů. Proto ji dělá radost, když jim může pomoci při přípravě podnikatelských plánů, ať už po textové, tak po analytické stránce.

image of a member

Karolína

 

Karolína vystudovala obor cestovní ruch na Vysoké škole ekonomické. Ačkoliv se oboru dále profesně nevěnuje, díky tomuto zaměření a cestování se projevily její organizační schopnosti, které nyní uplatňuje v řízení projektů. Ráda se pouští do nových výzev a miluje dobrodružství.

 

Podnikání je pro ni jistá forma dobrodružství, která navíc vyžaduje velkou dávku odvahy a disciplíny. Věnuje se projektovému řízení zakázek, a tak s radostí pomáhá k cestě za podnikatelskými sny našich klientů.

image of a member

Martina

 

Martina už od útlého věku vyniká v analytických a logických schopnostech. Její vášní je matematika a statistika. Ráda se pohybuje v podnikatelském prostředí, se kterým je v kontaktu už od svých středoškolských studií.

 

Její alma mater je Vysoká škola ekonomická v Praze. V týmu se zaměřuje na marketingovou strategii a analýzu trhů. Aktivně se podílí na budování nových projektů firmy a jejich projektovém řízení.

 

 

 

VÝHODY SPOLUPRÁCE S PROFIPODNIKATELSKÝPLÁN.CZ

Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.