footer

O nás

Pomáháme plnit vaše podnikatelské sny

Téměř osm let se specializujeme na podnikatelské plánykonzultace podnikatelských záměrů pod hlavičkou firmy Contrust Group s.r.o. Pomáháme podnikatelům získat investory a investorům nacházet zajímavé investiční projekty.

Zaměřujeme se zejména na malé a střední firmy (SME) a startupy, kterým připravujeme originální řešení na míru. Univerzální šablony a zkopírované projekty z minulosti u nás nenajdete.

Spolupráci s našimi zákazníky zahajujeme nezávaznou a bezplatnou telefonickou konzultací. Chceme se tak nejdříve seznámit s klientem a jeho podnikem, porozumět hlavním problémům a identifikovat oblasti, kde můžeme pomoci. Nastíníme možné cesty a následně se domluvíme na rozsahu, ceně a harmonogramu naší spolupráce.

Spojte se s námi a společně přetvoříme vaše nápady v reálný a úspěšný byznys.

Náš tým

team member image

Ing. Marek Habrnal, Ph.D.

Odborným garantem služeb poskytovaných pod značkou ProfiPodnikatelskýPlán.cz a otcem projektu je Marek Habrnal, zkušený expert v oblasti podnikatelských plánů, firemních financí a hodnocení investic.

 

Díky svým letitým zkušenostem s analýzou investic a podnikatelskými záměry jsem se opakovaně přesvědčil, jak užitečné je pečlivé zpracování podnikatelského plánu. Proto jsem se rozhodl vytvořit značku ProfiPodnikatelskýPlán.cz a nabídnout tuto možnost všem. Nepopisujeme papír, ale pomáháme realizovat váš podnikatelský sen

 

Svou kariéru začal jako poradce úspěšných firem a významných organizací

Pomohl řadě podnikatelů i zavedeným společnostem strategicky rozvíjet jejich business a přitom vzít v úvahu všechna rizika a využít příležitosti. Na začátku své kariéry se podílel na projektech například pro ČD Cargo a.s., ComAp a.s., Ministerstvo financí ČR nebo Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

 

Mentoruje nadějné startupy a učí investory, jak vybírat své investice

Při hledání optimálního business modelu a vhodných investorů Marek pomáhá i startupům, pořádá workshopy a vzdělávací akce pro podnikatele i investory a školí finanční analytiky v bankách na téma vytváření a analýz podnikatelských plánů. Ve firmách učí zaměstnance porozumět finanční analýze a hodnocení návratnosti investic.

 

Spolupracuje s investory, investičními fondy a korporacemi u nás i v zahraničí

Marek je mimo jiné odborníkem na oceňování firem a analýzu investičních projektů. Věnuje se projektu MonteCarloExpert.com, který nabízí chytrou metodu pro finanční simulace, modelování, analýzu rizik a návratnosti investic.

 

 

NAPIŠTE SI MARKOVI O PROFESIONÁLNÍ PODNIKATELSKÝ PLÁN

 

 

 

Další členové týmu

Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.