footer

2HHOLINGER - Podnikatelský plán pro získání certifikace ISO 9001

3D etikety a samolepky

Zadavatel projektu, 2HHOLINGER s.r.o., je česká firma zaměřující se na výrobu technologicky náročných reklamních předmětů a etiket s mnohaletou tradicí. Společnost se specializuje především na výrobu chromovaných 3D etiket, pryskyřičných 3D etiket a technických etiket pro i v nejnáročnějších průmyslových podmínkách. Etikety výrobce nesou výrobky světoznámých společností jako je např. Bosch, Schwartzmüller, Linet, Svijany a mnohé další.

image of class

Pro získání certifikační normy ISO 9001, mimo jiné na výrobu etiket s ochrannou známkou CHROM 3D, bylo potřeba předložit podnikatelský plán společnosti. Auditor zkoumal samotnou výrobní technologii, související procesy, ale také finanční plán firmy, který byl součástí podnikatelského plánu. Získání certifikátu mělo společnosti zajistit nové zakázky - tato ISO norma je totiž hojně vyžadována u zákazníků z oboru automotive apod.
Na zpracování tohoto projektu jsme měli pouze několik dní, přitom bylo potřeba získat, analyzovat a zpracovat velké množství informací a dat o společnosti. Náš tým musel jednat velmi flexibilně. Vše jsme aktivně konzultovali se zákazníkem. V úzké vzájemné kooperaci byl sestaven plán tržeb a kalkulace nákladů.
Zpracování finančního plánu pak bylo zlatým hřebem celého projektu. Oříškem byla nekompletní účetní data pro analýzu stávající ekonomické situace firmy.
Vytvořený finanční plán v časovém výhledu 5 let musel být s těmito východisky konzistentní. Náš model zohledňoval mimo jiné 13 leasingových nebo úvěrových produktů.
Projekt byl z časového i obsahového hlediska velmi komplexní a složitý, ale díky našim zkušenostem a kvalitě práce jsme vše stihli v termínu a k velké spokojenosti zákazníka

header image

Se spoluprací jsem byl naprosto spokojen a mohu ji všem vřele doporučit. Vyzdvihnout musím celkovou profesionalitu přístupu, odbornost a časovou flexibilitu při zpracování. Také díky podnikatelskému plánu jsme obdrželi kýženou certifikaci ISO 9001.

Jan Holinger
majitel

component image

Mám zájem o podobný projekt

component image

Chci zpracovat podnikatelský plán

Další případové studie

loading image loader image
image of a man

Případová studie:
Developerský projekt_Gard Invest-Polyfunkční dům

Připravili jsme kompletní podklad pro jednání s bankou o investičním úvěru pro developerský projekt výstavby polyfunkčního domu umístěného na vlastním pozemku developera v širším centru Prahy. Součástí podnikatelského plánu pro celý developerský projekt bylo i detailnější rozpracování fungování dvou nájemních provozů - fitness centra a hotelu.

Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
CityCaravan - Podnikatelský plán pro získání financování k výrobě karavanů

V rámci spolupráce jsme vytvořili komplexní podnikatelský záměr pro banku, včetně finančního plánu. Tento podnikatelský záměr následně sloužil při jednání o investičním úvěru pro financování nové výrobní linky.

Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
FeiCut - Podnikatelský plán a prezentace interního projektu high-tech firmy

Zhotovili jsme podnikatelský plán interního projektu výroby laserových řezacích strojů FeiCut za účelem jeho komplexního vyhodnocení pro majitele společnosti. Podnikatelský plán byl zásadním dokumentem pro případné pokračování v projektu. Na základě výsledků podnikatelského plánu jsme dále vypracovali dvojjazyčnou prezentaci, která byla použita naším klientem na valné hromadě společnosti.

Číst více
Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.