footer

Analýza investičního záměru - Ekonomická analýza

Ekonomická analýza vám jako investorovi nabízí komplexní zhodnocení podnikatelského záměru pomocí odborných ekonomických metod. Odhalí jeho slabá místa a napoví mnoho o konkrétních procesech - jak bude fungovat řízení zásob a pohledávek nebo jaká je nevhodnější struktura kapitálových zdrojů daného projektu. Nechte si připravit vlastní ekonomickou analýzu od našeho týmu zkušených ekonomů.

 

Ekonomická analýza podnikatelského záměru pro strukturální fondy

Děkuji za velice rychlé dodání hezky zpracované ekonomické analýzy podnikatelského záměru. Dostala jsem pochvalu přímo na oddělení strukturálních fondů, že takto dobře připravenou ekonomiku záměru má málokdo.

Anžela Jemelková
Majitelka

 

 

Ekonomická analýza od ProfiPodnikatelskýPlán.cz

  • Zhodnotí podnikatelský záměr z ekonomického hlediska.

  • Obecně dobrý záměr pomůže upravit tak, aby maximálně naplnil cíle investora ohledně zisku a návratnosti.

  • Pomůže vám více vydělat a méně riskovat.

 

Ekonomická analýza a finanční plán pro grantovou soutěž

S podobnou spoluprací jsem neměl zkušenosti a byl jsem trochu skeptický. Nicméně jsem velmi rychle zjistil, že pracuji s naprostým profesionálem a mé obavy nejsou na místě. Jsem velmi rád, že jsem se na vás obrátil. Služby vřele doporučuji.

Daniel Škubal
Spolumajitel, Black Kale s.r.o., www.blackkale.cz

 

 

Podívejte se na zoubek svému investičnímu záměru, ať nepláčete nad výsledkem. Připravíme pro vás ekonomickou analýzu, která vám dá jasnou odpověď, zda jdete správným směrem.

 

CHCI EKONOMICKOU ANALÝZU

 

Zajímáte se o další složky analýzy investičního záměru? Podívejte se, co vám přinese hodnocení návratnosti a studie příležitosti.

Pořád nevíte, zda vám může být ekonomická analýza skutečně přinosná?

Kontaktujte nás a společně odhalíme, kde může mít váš projekt úzká místa nebo velký potenciál. Případně můžete začít studií příležitosti.