footer

Hledám investora

Hledáte investora pro svůj podnikatelský záměr? Pomůžeme vám ho najít! A nejen to - připravíme business plán, do kterého se zamiluje.

Spojte se s ProfiPodnikatelskýPlán.cz a najděte investora snů

  • Máme vlastní databázi investorů, kteří jsou připraveni investovat jak do začínajících firem s dobrým nápadem, tak do velkých stabilních projektů.
  • Víme, jak připravit business plán, ve kterém investor najde všechny potřebné informace. Víme, jaké faktory jsou pro investory důležité, a proto půjdete k investorovi skutečně připraveni.
  • Připravíme vás na prezentaci a pomůžeme při vyjednávání.
  • Pomůžeme vám zapracovat zpětnou vazbu od investora do případných změn v podnikatelském plánu.
  • Pomůžeme vám s oceněním projektu a výběrem vhodné formy financování.
  • Pokud si s investorem plácnete, zajistíme také kompletní transakční a právní servis.

 

Co pro podnikatele znamená vstup investora do projektu?

Investor vám poskytne financování a za to obvykle do projektu vstoupí jako společník (stane se spolumajitelem firmy), věřitel (poskytne půjčku), nebo tichý společník (poskytne peníze, nese stejná rizika jako majitel, ale není nikde vidět). Dalším řešením může být podíl na zisku (smluvní procenta z obratu nebo zisku). Investor však také může vystupovat v pozici mentora, který dodá potřebné know-how a kontakty.

 

 

Konzultace podnikatelského plánu pro investora a mentoring

Dostali jsme precizní zpětnou vazbu na náš business plán, která měla přesah i do efektivnějšího fungování celého startupu. Úprava některých částí plánu a diskuze nad klíčovými body záměru nám dodala potřebnou jistotu pro jednání s potenciálními investory.

David Mysliveček
Spoluzakladatel, OdemkniTo

 

 

 

Jak najít investora?

 Chcete pomoci s vyhledáním nejvhodnějšího investora? Pošlete nám informace o svém podnikatelském záměru nebo rovnou business plán a udělejte první krok k získání nového partnera.

 

 

NAJÍT INVESTORA PRO MŮJ PROJEKT  

Chcete se nejprve na investora dobře připravit?

Pomůžeme vám připravit reprezentativní podnikatelský plán, vyladit byznys model i natrénovat prezentaci.