footer

Prezentace pro investora

Investoři mají hodně peněz, ale málo času. Proto se zabývají pouze tím, co sami považují za důležité nebo zajímavé. Ekonomický potenciál vašeho projektu je sice klíčový, ale nejprve musíte investora zaujmout! Teprve poté dostanete příležitost podrobně představit svůj podnikatelský záměr, jednat o podmínkách a nakonec získat vysněnou investici.

Jak probíhá prezentace podnikatelského záměru?

  • Úvodní písemná prezentace podnikatelského nápadu pro investora se někdy označuje jako teaser nebo pitch a obvykle předchází podrobnému seznámení s podnikatelským plánem. Někteří investoři vás rovnou požádají o podnikatelský plán, většina se ale rozhoduje pro vyžádání detailů právě na základě teaseru, krátkého pitche nebo executive summary.

  • Na řadu přichází samotné předložené plánu či prezentace, která by měla vždy být k dispozici v písemné formě pro další studium ze strany investory.

  • Mezi základní zásady prezentace patří přehlednost, vizuální atraktivita, stručnost a pokrytí všech důležitých bodů.

  • Pokud investora váš podnikatelský nápad zaujme, velmi pravděpodobně se s vámi také bud chtít osobně setkat. Přípravu na osobní prezentaci nepodceňujte, musíte být připraveni na všechny možné otázky, mít jasné argumenty a působit připraveně projekt realizovat.Buďte sebevědomí s podporou týmu ProfiPodnikatelskýPlán.cz

  • Víme, co investory zajímá. 

  • Pomůžeme připravit údernou prezentaci tak, aby investora zaujala a našel v ní přesně to, co hledá.

  • Podpoříme vás při jednání s investorem a pomůžeme vám zodpovědět jeho záludné doplňující otázky.

  • Pomůžeme vám natrénovat si osobní prezentaci před investorem.

 

Podívejte se, jak jsme reálně pomohli našemu klientovi při vypracování podnikatelského plánu a prezentace interního firemního projektu, jehož přínos pro firmu měl klient za úkol prezentovat majitelům firmy.

 

left arrow right arrow

 

POTŘEBUJI POMOC S PREZENTACÍ PRO INVESTORA

 

Potřebujete nejprve vypracovat profesionální byznys plán, abyste pro investora měli i komplexní podklad pro přípravu své prezentace a následně k rozhodnutí investora o investici? Pomůžeme vám zpracovat podnikatelský plán pro investora v té nejvyšší kvalitě.

 CHCI PODNIKATELSKÝ PLÁN PRO INVESTORA

Chcete dále zlepšovat své tzv. business skills? Přihlaste se na jeden z našich odborných workshopů.

Máte již zpracovanou prezentaci, ale stále pro svůj projekt hledáte vhodného investora?

Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme najít toho správného partnera pro váš byznys.

MÁM ZÁJEM NAJÍT INVESTORA