footer

Podnikatelský plán pro exportní úvěr

Zaměřujete se na export a potřebujete vývoz zboží, služeb nebo investici v zahraničí financovat formou úvěru u České exportní banky a pojistit u EGAP? Nebo dodáváte náročné technologie a máte zahraniční odběratele? Zpracujeme pro vás podrobný podnikatelský plán speciálně pro exportéry. 

  • Jako jedni z mála umíme připravit podnikatelský záměr pro přímý i nepřímý exportní dodavatelský úvěr, refinanční exportní odběratelský úvěr, úvěr na investice v zahraničí, předexportní úvěr a dodavatelský úvěr.

  • Sami si vyžádáme a zrevidujeme veškeré potřebné podklady.

  • Připravíme komplexní podnikatelský plán pro žádost o exportní financování včetně náročného finančního modelu v Excelu.

  

Podívejte se, jak jsme reálně pomohli našemu klientovi při vypracování komplexního podnikatelského plánu vybudování nové pekárny v zahraničí.

  

Obsáhlý podnikatelský plán pro zahraniční investici a exportní úvěr České exportní banky

header image

Vytvořili jsme obsáhlý a detailní podnikatelský plán určený pro Českou exportní banku, která na jeho základě posuzovala žádost o exportní úvěr pro našeho klienta (investice v milionech eur).

RONELI SE
Výstavba pekárenského závodu v zahraničí, www.roneli.cz

 

 

Spojte se s odborníky na zpracování podkladů pro exportní financování a nechte si zpracovat podnikatelský plán, který vám umožní expandovat do zahraničí.

 

 CHCI PODNIKATELSKÝ PLÁN PRO EXPORTNÍ BANKU

Máte již podnikatelský plán a nevíte, jestli je dostatečně připraven?

Nebo si nejste jistí, zda je pro vás exportní úvěr to pravé? Kontaktujte nás a my vám rádi zkontrolujeme podnikatelský plán a poradíme s vhodným financováním vašeho byznysu.