footer

Podnikatelský plán pro získání dotace

Získání dotace z Evropské unie, státního rozpočtu nebo se specializovaných oborových fondů má své podmínky - jednou z nich je podnikatelský plán popisující váš záměr s dotací. Dokažte posuzovatelům, že jste seriózní žadatel, který má své podnikání dobře promyšlené. Připravíme pro vás podnikatelský plán, se kterým dotaci na podnikání opravdu dostanete.

Pomůžeme vám získat dotace na podnikání díky kvalitnímu podnikatelskému záměru 

  • Podnikatelský plán připravujeme vždy podle přesných požadavků konkrétního dotačního titulu tak, aby projekt měl šanci splnit potřebná hodnoticí kritéria.

  • Je to jednoduché - kontaktujete nás a specifikujete, o kterou dotaci usilujete. Poté jen odpovíte na několik základních otázek a my připravíme podnikatelský plán.

  • Potřebujete něco navíc? Umíme zpracovat i kompletní studii proveditelnosti  a připravit vše pro získání dotace včetně žádosti.

 

Podívejte se, jak jsme reálně pomohli našemu klientovi při vypracování podnikatelského záměru pro získání dotace od ÚP.

 

Přepracovali jsme podnikatelský plán pro získání dotace od CzechInvest

header image

Pro naši společnost jsem potřeboval vyhotovit zjednodušený podnikatelský plán pro potřeby žádosti o dotační podporu. Jak to tak bývá, času nebylo nazbyt a navíc jsem pobýval v zahraničí s omezeným přístupem k internetu. Pan Hýbl s kolegy se zpracování chopili s profesionálním přístupem a vše jsme stihli včas připravit dle potřebných parametrů. Služby mohu jedině doporučit a budu uvažovat o další spolupráci.

Jan Záhora
zakladatel & ředitel projektu MyNEMO

 

CHCI PODNIKATELSKÝ PLÁN PRO ZÍSKÁNÍ DOTACE 

 

Zajímá vás, jak získat dotace na podnikání z úřadu práce? Kontaktujte nás a vytvoříme pro vás podnikatelský plán, se kterým na 100% uspějete.

Hledáte vhodnou kombinaci financování svého záměru?

Kontaktujte nás, umíme poradit také s bankovním úvěrem, leasingem nebo pro vás najdeme investora.