footer

Podnikatelský záměr pro úřad práce

Usilujete o dotace z úřadu práce? Nejste na to sami. Podnikatelské plány pro úřad práce jsou jednou z našich specializací. Ozvěte se včas a společně připravíme podnikatelský záměr, u kterého navíc garantujeme vysokou pravděpodobnost úspěšného získání dotace.

Pomůžeme vám získat:

O co jde a pro koho je dotace určena? Pokud zvažujete podnikání a přitom jste vedeni v evidenci úřadu práce, můžete získat příspěvek na zahájení podnikání  jako OSVČ - průměrně 80 000 Kč. Podmínkou pro získání dotace je dobře připravený podnikatelský záměr. 

O co jde a pro koho je dotace určena? Dotace se oficiálně nazývá "Příspěvek na zřízení společensky účelného pracovního místa (SÚPM)" a firmy mohou s příspěvkem od státu zaměstnat uchazeče vedené min. 5 měsíců v evidenci Úřadu práce ČR. Vaše firma může získat dotaci v průměru 16 000 Kč/měsíc na 1 pracovní místo a více, a to až po dobu 12 měsíců.  Podmínkou pro získání příspěvku na mzdu zaměstnance je rovněž kvalitní podnikatelský záměr.

 

Proč žádat o dotace z úřadu práce s týmem ProfiPodnikatelskýPlán.cz?

  • Při zpracování podnikatelských záměrů pro dotaci z úřadu práce mají naši klienti téměř 100% úspěšnost a získávají vyšší dotaci.

  • Úspěšné získání dotace garantujeme.

  • Pracujeme rychle - váš podnikatelský záměr jsme schopni zpracovat již do 5 dnů, a vy tak stihnete všechny termíny.

 

Přidejte se také k dalším úspěšným žadatelům, kteří nám zanechávají nadšené reference.

  

left arrow right arrow

 

 

CHCI PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR PRO ÚŘAD PRÁCE  

 

Zajímá vás, jak má správný business plán vypadat? Přečtěte si podrobně, z čeho se skládá podnikatelský plán

Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás, nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.