footer

Podnikatelský záměr pro banku

Banka často žádá podnikatelský plán jako jeden z hlavních podkladů, které posuzuje při žádosti o úvěr. Z něj pracovníky banky zajímá především finanční plán v podobě plánovaných účetních výkazů. Ale kdo z běžných smrtelníků zvládne takový plán připravit správně, a to hned napoprvé? Ušetřete si čas i zbytečné starosti a svěřte zpracování podnikatelského plánu odborníkům - týmu ProfiPodnikatelskýPlán.cz

Proč potřebujete profesionální podnikatelský záměr pro banku?

  • Na sestavení neprůstřelného finančního plánu pro podnikatelský plán bohužel často nestačí ani šikovná firemní účetní. My se na finanční plánování a finanční analýzy specializujeme.

  • Získáte precizně rozpracovaný podnikatelský záměr bez hluchých míst, které v bance vzbuzují nedůvěru.

  • Kvalitní business plán udělá v bance dobrý dojem - tím se zrychlí celý proces schvalování a zvýší vaše šance na získání úvěru.

 

left arrow right arrow

 

 

Podnikatelský záměr využijte i jinde

  • Často ho žádají také leasingové společnosti při nákupu vybavení a techniky.

  • Vyžadují ho spořitelní družstva a družstevní záložny.

  

 

CHCI PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR PRO BANKU 

Podívejte se, jak jsme reálně pomohli našim klientům při vypracování podnikatelských plánů pro banku na rozšíření areálu firmy nebo financování výroby

Bez chytře zpracovaného podnikatelského záměru se svou žádostí o bankovní úvěr neuspějete. Zvyšte své šance na maximum a svěřte podnikatelský plán profesionálům. Banky a jejich bankovní analytiky totiž dobře známe. Například i díky pravidelným školením pro banky v disciplíně zpracovaní a analýzy podnikatelských plánů.

Prezentujete svůj podnikatelský plán před investorem? I s ním vám pomůžeme.

Nevíte, jak podrobný podnikatelský plán pro banku potřebujete?

Kontaktujte nás, umíme připravit i extrémně precizní záměry, nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.