footer

Podnikatelský záměr pro Pražský voucher

Pražský voucher je nový dotační program hlavního města Prahy, který tkví v podpoře pražských podnikatelů formou pěti typů podpory, tj. pražských voucherů. Hodnota voucheru (dotace) je u každého projektu individuální, avšak obecně se výše finanční podpory pohybuje v rozmezí 75 tisíc až 2 miliony korun.

AKTUÁLNĚ:

Je vyhlášeno druhé kolo výzev ve všech pěti typech voucherů. Přihlášky lze podávat od 18.3.2019 do 18.4.2019. K žádosti je potřeba předložit veškeré požadované dokumenty včetně propracovaného podnikatelského záměru.

Kdo může o voucher požádat?

  • Žadatelem může být pouze podnikatelský subjekt malé až střední velikosti se sídlem či provozovnou na území Prahy a s maximálně 3 letou podnikatelskou historií (neplatí pro firmy žádající v rámci voucheru na inovační projektů).

  • Dotaci lze čerpat pouze na služby dodavatelů, jenž jsou registrováni jako schválení dodavatelé na webových stránkách pražského voucheru. Tento seznam je však stále otevřený a dodavatelů všech zaměření tedy neustále přibývá. ProfiPodnikatelskýPlán.cz je jedním ze schválených dodavatelů.

 

Jak Vám můžeme pomoci čerpat vouchery?

  • Připravíme podnikatelský záměr vašeho záměru dle podmínek konkrétního požadovaného voucheru, ze kterého chcete získat finance.

  • Jsme zároveň také schválným partnerem programu. Pomůžeme vám správně nastartovat nové či posunout stávající podnikání díky profesionálním konzultacím z oblasti financí, marketingu, strategického řízení & managementu. Máme mnoho let zkušeností, za sebou projekty v hodnotě stovek milionů korun a v neposlední řadě desítky spokojených zákazníků & referencí

 

Vypracovali jsme podnikatelský plán pro získání dotace od CzechInvest

header image

Pro naši společnost jsem potřeboval vyhotovit zjednodušený podnikatelský plán pro potřeby žádosti o dotační podporu. Jak to tak bývá, času nebylo nazbyt a navíc jsem pobýval v zahraničí s omezeným přístupem k internetu. Pan Hýbl s kolegy se zpracování chopili s profesionálním přístupem a vše jsme stihli včas připravit dle potřebných parametrů. Služby mohu jedině doporučit a budu uvažovat o další spolupráci.

Jan Záhora
zakladatel & ředitel projektu MyNEMO

 

CHCI PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR PRO ZÍSKÁNÍ VOUCHERU

 

Chcete čerpat z našich znalostí & zkušeností a následně na tyto služby využít voucher? 

CHCI ČERPAT PENÍZE NA KONZULTACE & MENTORING OD VÁS

Hledáte vhodnou kombinaci financování svého záměru?

Umíme poradit také s bankovním úvěrem, leasingem nebo pro váš záměr najdeme investora.