footer

Podnikatelský plán pro investora

Investor dokáže velmi dobře a rychle odhadnout, zda má váš podnikatelský záměr nějaké slabiny. Nepodceňujte přípravu a předstupte před něj s profesionálně zpracovaným podnikatelským plánem, který pokrývá všechny důležité dimenze vašeho budoucího projektu.

Podnikatelský plán hotelu pro zahraničního investora určený pro jednání o prodeji

Chtěla bych mnohokrát poděkovat za naši spolupráci. Potřebovali jsme přepracovat podnikatelský plán pro investora z důvodu prodeje hotelu v zahraničí. Výsledkem byl profesionálně zpracovaný podnikatelský plán v angličtině, včetně stručného finančního ocenění, které nám poskytlo argumenty při jednání o prodejní ceně. Kvalitou zpracování jsem byla mile překvapena a velice si vážím osobního přístupu, rad a ochoty odpovědět na veškeré otázky. S klidným srdcem Vás velmi ráda doporučím dále.

Karolína Kaiserová
Manažerka projektu

 

Jak získat investora?

  • Investor hledá v podnikatelském plánu informace o možném zhodnocení svého kapitálu.

  • Zajímá ho způsob jeho zapojení do projektu, popis přidané hodnoty pro zákazníka a hlavně zisk, který může očekávat.

  • I když se vaším podnikatelským záměrem zabývá detailně, je důležité ho zaujmout na první pohled profesionální formou. Jen tak bude číst dál.

  • Často musíte svůj záměr také před investorem prezentovat a svým osobním šarmem dotáhnout jednání k úspěšnému cíli.Proč potřebujete profesionální podnikatelský záměr pro investora?

  • Aby vám Investor poskytl půjčku, nebo se stal podílníkem firmy, nesmí pochybovat o ziskovosti a reálnosti vašeho podnikatelského záměru.

  • Raději zopakujme, že investor musí být přesvědčen o dostatečném zhodnocení svého kapitálu.

  • Jeho skepsi rozptýlíte jedině precizně zpracovaným podnikatelským plánem s pečlivě propočtenou finanční analýzou a analýzou návratnosti.

  • Náš tým proto nejen připraví text plánu, ale především připraví finanční plán včetně projekce cash flow – metodicky správně, podloženou argumenty a konzistentně s business plánem.

  • Teprve hledáte investora? Pomůžeme vám ho najít a navíc vás připravíme na prezentaci před investorem.

 

 

Ať jste zavedená firma připravující nový projekt, nebo malý start-up, náš tým váš projekt zpracuje do přehledného podnikatelského plánu, který zohlední všechny důležité faktory, které investoři posuzují.

left arrow right arrow


 

CHCI PODNIKATELSKÝ PLÁN PRO INVESTORA

 

Podívejte se, jak jsme reálně pomohli našim klientům při vypracování podnikatelského plánu pro investora na vývoj mobilní aplikace nebo při komplexním vyhodnocení firemního projektu.

 

Žádáte o bankovní úvěr na rozjezd svého podnikání?  I s podnikatelským plánem pro banku vám pomůžeme.

Sháníte investora pro malý developerský projekt? I s podnikatelskými plány pro developerské projekty máme zkušenosti a připravíme pro vás podnikatelský plán na míru.

Hledáte jiný způsob financování vašeho záměru?

Kontaktujte nás, nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro strategického partnera nebo franšízu.