footer

Podnikatelský plán cestovní kanceláře pro pojišťovnu (pojištění proti úpadku)

Podnikatelský plán pro cestovní kancelář je zásadní dokument, který potřebujete pro získání koncese od živnostenského úřadu, ale také pro sjednání povinného pojištění cestovní kancelářu proti úpadku. Ale co do něj vlastně napsat a jak jej vytvořit tak, aby byl plán univerzální a povedlo se vám s ním zařídit obě věci současně? Jak poté vyplnit potřebné tabulky pro pojišťovnu, aby byly s podnikatelským plánem konzistentní? Stačí, když nám zodpovíte několik otázek, a svůj podnikatelský plán cestovní kanceláře můžete mít na stole v rámci několika dnů. Můžete si také přečíst, co by nemělo v takovémto podnikatelském plánu chybět.

Získejte svůj podnikatelský plán CK ve 3 jednoduchých krocích:

  • Kontaktujte nás a za velice příznivou cenu si objednejte vypracování záměru pro pojišťovnu.
  • Odpovíte na několik srozumitelných otázek a o více už se starat nemusíte.
  • Velice rychle vám vyhotovíme podnikatelský plán pro pojišťovnu za účelem pojištění CK proti úpadku, který navíc využijete i pro případné získání koncese cestovní kanceláře.

 

 

left arrow right arrow

 

Věnujte se svému podnikání a netrapte se psaním podnikatelského plánu a vyplňováním souvisejících dokumentů pro pojišťovny - na to jsme tu my.

 

CHCI PODNIKATELSKÝ PLÁN CESTOVNÍ KANCELÁŘE

 Je to jednoduché cenově dostupné, tak proč ztrácet čas, když je tu pro vás tým ProfiPodnikatelskýPlán.cz. Navíc jsme schopni zpracovat univerzální podnikatelský plán, se kterým můžete usilovat také o financování od banky či soukromého investora.

Máte rozpracovaný podnikatelský plán cestovní kanceláře a chcete jej dotáhnout k dokonalosti? Nevíte si rady, jak vyplnit dokumenty pro pojišťovnu?

Kontaktujte nás a my vám díky našim zkušenostem pomůžeme vše zdárně dokončit.

CHCI KONZULTACI ZÁMĚRU PRO CESTOVNÍ KANCELÁŘ