footer

Petr Vítkovič - Získání dotace na zařízení vinného sklípku

Otevření vinného sklípku sloužícího pro degustace

Pan Vítkovič nás oslovil z jednoduchého důvodu – potřeboval vypracovat podnikatelský záměr pro úřad práce z důvodu získání dotace pro začátek svého plánovaného podnikání.
Dotaci od úřadu práce plánoval pan Vítkovič využít při rozjezdu svého podnikání v oboru degustací vín ve svém vinném sklípku na Moravě. Z hlediska nabídky vín se rozhodl spolupracovat s místním moravským vinařstvím s dlouholetou tradicí, se kterým spolupracuje na bázi franšízy / obchodního zastoupení.
Klient měl jasnou vidinu podnikání, kterou jsme pro něj přetavili v profesionálně zpracovaný podnikatelský záměr, který nejenže přesně odpovídá požadavkům od úřadu práce, ale díky našim zkušenostem s tímto typem záměrů také zvyšujeme šanci našich klientů na získání požadované dotace.
Podmínkou schválení příspěvku na zahájení podnikání bylo doložit jeho podnikatelský záměr ve formě podnikatelského plánu. Na základě tohoto zásadního dokumentu došlo k posouzení celé žádosti a rozhodnutí o udělení dotace i její výše.

image of class

Důvodem pro zpracování podnikatelského plánu bylo nejen dokázat úřadu práce, že má pan Vítkovič jasnou představu o svém podnikání, nýbrž také přesvědčit o tom, že má důležité kontakty a předem domluvené obchodní spolupráce, které mu zajistí dobré odběratelské podmínky, dostatečný přísun objednávek a v neposlední řadě patřičnou návštěvnost sklípku. Vždy je důležitá jasná představa o tom, jaké vybavení pro své podnikání žadatel o dotaci potřebuje. Vytvoření podnikatelského plánu bylo otázkou několika dní. Po předání hotového dokumentu klient neotálel a ihned zažádal o posouzení svého záměru úřad práce. Podnikatelský plán jsme zpracovali ve vysoké kvalitě i termínu k plné spokojenosti pana Vítkoviče. Vypracovaný záměr rovněž vzbudil obdiv u komise schvalující dotaci.

Zpracování podnikatelského záměru předčilo mé očekávání. Opravdu moc povedené. Odvedli jste skvělou práci. Specialista úřadu práce potvrdil, že Vámi zpracovaný podnikatelský plán patří mezi nejlepší, co kdy četl.

Petr Vítkovič
majitel

component image

Mám zájem o podobný projekt

component image

Chci zpracovat podnikatelský plán

Další případové studie

loading image loader image
item header image

Případová studie:
Thomticket - Podnikatelský plán mobilní aplikace pro získání investora

Přepracovali jsme byznys plán mobilní aplikace do atraktivní podoby pro investora

Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
Zago - Podnikatelský plán pro strategického zahraničního partnera

Vypracovali jsme podnikatelský plán, který napomohl spolupráci klienta s distributorem.

Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
Roneli SE - Podnikatelský plán a finanční model pro exportní financování nové pekárny

Zpracovali jsme komplexní business plán pro exportní úvěr České exportní banky (ČEB).

Číst více
Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.