footer

Thomticket - Podnikatelský plán mobilní aplikace pro získání investora

Mobilní aplikace pro nákup vstupenek na akce všeho druhu

Služba ThomTicket řeší složité nakupování vstupenek na památky a jiná turisticky atraktivní místa. Jde o projekt mobilní aplikace a webové stránky, prostřednictvím které si mohou uživatelé jednoduše a efektivně koupit vstupenky na hrady, zámky, muzea, galerie, výletní plavby, projížďky na Segway a mnoho dalších. ThomTicket přináší inovaci do světa turistického ruchu v podobě sofistikovaného prodejního systému, který návštěvníkům poskytne vysoký komfort při nákupu vstupenek. Služba se opírá o moderní technologie, použití chytrých telefonů a vlastní software, díky kterému se nákup vstupenek zrychlí a odpadnou dlouhá čekání ve frontách. Aplikace má globální ambice a jasným cílem je změnit svět prodeje vstupenek. Aplikace je nyní stále ve vývoji.

image of class

Prvním krokem při tvorbě podnikatelského plánu byla segmentace cílového trhu. V kontextu s průzkumem trhu a schopnostmi obchodníků byl také navržen prodejní plán akvizice nových zákazníků, který vyústil v podrobný měsíční plán tržeb. Pomohli jsme také navrhnout související platební model, který hraje u tohoto typu podnikání důležitou roli. Na začátku každého projektu je důležitý rozpočet, resp. stanovení potřebného kapitálu ke vstupu na trh. Zde jsme vyčíslili počáteční investice do projektu, původně navržený rozpočet totiž nebyl dostatečný. Nakonec byl celý projekt vyhodnocen z pohledu investora. Podařilo se nám vytvořit byznys plán pro investora na vysoké úrovni k vysoké spokojenosti zadavatele a zakladatele start-upu v jedné osobě.

Se spoluprací s profipodnikatelskyplan.cz jsem nadmíru spokojen. Nejvíc bych vyzdvihl osobní přístup a skvělý profesionální nadhled nad všemi aspekty a detaily podnikatelského plánu od jasné definice cílů po propagaci a akvizici nových zákazníků. Rád bych také zmínil velkou profesionalitu a skvělý přehled pana Ing. Habrnala a jeho velmi cenné rady, a to zejména u platebního modelu, prodejního a finančního plánu. Jsem rád, že se mam na koho obrátit a do budoucna jistě využiji Vaše další služby ve Vaší nabídce. Přeji Vám více spokojených zákazníků, jako jsem já.

Michal Tomášek
Zakladatel

component image

Mám zájem o podobný projekt

component image

Chci zpracovat podnikatelský plán

Další případové studie

loading image loader image
item header image
image of a man

Případová studie:
YETI SnowMX - Prezentace záměru pro výrobce za účelem získání výhradní distribuce

Vytvořili jsme prezentaci v angličtině, díky které mohl klient získat právo výhradní distribuce sněžných pásů YETI SnowMX renomovaného amerického výrobce do celé Evropy.

Číst více
image of a man

Případová studie:
Developerský projekt_Gard Invest-Polyfunkční dům

Připravili jsme kompletní podklad pro jednání s bankou o investičním úvěru pro developerský projekt výstavby polyfunkčního domu umístěného na vlastním pozemku developera v širším centru Prahy. Součástí podnikatelského plánu pro celý developerský projekt bylo i detailnější rozpracování fungování dvou nájemních provozů - fitness centra a hotelu.

Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
FeiCut - Podnikatelský plán a prezentace interního projektu high-tech firmy

Zhotovili jsme podnikatelský plán interního projektu výroby laserových řezacích strojů FeiCut za účelem jeho komplexního vyhodnocení pro majitele společnosti. Podnikatelský plán byl zásadním dokumentem pro případné pokračování v projektu. Na základě výsledků podnikatelského plánu jsme dále vypracovali dvojjazyčnou prezentaci, která byla použita naším klientem na valné hromadě společnosti.

Číst více
Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.