footer

YETI SnowMX - Prezentace záměru pro výrobce za účelem získání výhradní distribuce

Výhradní distribuce sněžných pásů

Klient nás oslovil se záměrem distribuce sněžných pásů renomovaného zahraničního výrobce do Evropy. Po úvodních jednáních s výrobcem bylo jasné, že podmínkou získání zastoupení značky YETI SnowMX pro Evropu bude doložení podnikatelského záměru ve formě úderné prezentace strategie a podnikatelského záměru projektu.
Tento projekt jsme si velmi užili, jelikož jsme měli možnost spolupracovat s několikanásobným účastníkem Dakarské rally, Bastiaanem Twilhaarem, jehož obchodním partnerem byl pan Milan Zavadil.

image of class

Účelem zpracování podnikatelského plánu do formy úderné prezentace bylo výrobci doložit, že záměr distribuce sněžných pásů do Evropy je promyšlený a realistický. Nejdůležitější částí spolupráce byla konzultace klientových představ, plánů a možností a až po následný návrh pojetí celého byznysu, ze kterého poté vycházela prezentace byznys plánu.
Bastiaan i zahraniční výrobce hovoří pouze anglicky, takže koordinace a zpracování podkladů probíhala v anglickém jazyce. Stejně tak samotná prezentace byla vypracována pouze v angličtině. Kromě obsahu prezentace jsme připravili také podrobné instrukce a náčrty pro grafika, který následně prezentaci zpracoval do vizuálně atraktivního kabátu.
Celý projekt byl unikátní a na zpracování nebylo mnoho času. Proto potěší, že výsledek i průběh projektu si pochvaloval ostřílený manažer Milan Zavadil, někdejší generální ředitel největší české realitní kanceláře M&M reality holding a.s. „Prezentace je super a spolupráce také,“ prozradil.
Prezentace byla předložena výrobci a díky naším zkušenostem s podobným typem prezentací a pitchů, nejen pro investory, obdržela velmi pozitivními ohlasy. Na jejím základě bylo následně vedeno jednání klienta s výrobcem, tentokrát již o konkrétní podobě jejich budoucí spolupráce jako rovnocenných partnerů. Náš klient byl s výsledkem velmi spokojen.

header image

The business plan looks great and I am very happy with it. Today we heard from Yeti and they also liked it and it looks like we have a deal with them! // Podnikatelský plán vypadá skvěle a jsem s ním velmi spokojen. Dnes nás kontaktovat výrobce a plán se jim rovněž líbil. Vypadá to tedy, že navážeme vzájemnou spolupráci.

Bastiaan Nijen Twilhaar
obchodní zástupce

component image

Mám zájem o podobný projekt

component image

Chci zpracovat podnikatelský plán

loading image loader image
item header image
image of a man

Případová studie:
Mazepa s.r.o. - Získání bankovního úvěru pro rozvoj firmy

Pro realizaci podnikatelského záměru, který spočíval v odkupu a následném rozvoji existujícího areálu stavebnin, bylo potřeba zajistit bankovní úvěr.

Číst více
item header image

Případová studie:
Pavel Forst - Dobrovolná registrace podnikatele k DPH

Vypracovali jsme podnikatelský plán pro finanční úřad, který zajistil registraci podnikatele jako plátce daně z přidané hodnoty. Díky registraci k DPH klient značně zefektivní podnikání a může spolupracovat s předními dodavateli.

Pavel Forst
Číst více
item header image

Případová studie:
Petr Vítkovič - Získání dotace na zařízení vinného sklípku

Vypracovali jsme podnikatelský záměr vinného sklípku, který klientovi zajistil poskytnutí dotace pro začínající podnikatele. Díky dotaci tak klient získal peníze na potřebné vybavení a mohl rychleji naplno nastartovat své podnikání od samého začátku.

Petr Vítkovič
Číst více
Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.