footer

Black Kale - Ekonomická analýza výroby bio produktů

Bio produkty a bio ovocné a zeleninové šťávy Black Kale

Společnost Black Kale s.r.o. byla založená v roce 2015 jako pokračování úspěšného blogu RawmanRawoman o raw food stravování. Její zakladatelé Andrea a Daniel reagovali na chybějící kvalitní organické ovocné a zeleninové šťávy na českém trhu s vlastní řadou Virgin Cold Pressed Juice (panenské nápoje lisované za studena). Stali se tak prvními výrobci Virgin Cold Pressed nápojů v České republice. Black Kale nabízí široké spektrum organických potravin a produktů pro zdravý životný styl a detoxikaci organizmu. Navíc spolupracují s certifikovanými českými bio farmami a jinými bio dodavateli, kteří je zásobují čerstvou zeleninou a ovocem. Mezi zákazníky Black Kale patří mimo jiné i úspěšní sportovci a trenéři.

image of class

Andrea a Daniel, zakladatelé Black Kale, se obrátili na ProfiPodnikatelskyPlan.cz kvůli zájmu o zapojení svého projektu do grantové soutěže Nastartujtese.cz od Komerční banky podporující nadějné podnikatelé v začátcích. Měli už jasně promyšlený podnikatelský záměr, potřebovali ho jen doladit a hlavně pomoci se sestavením finančního plánu. V rámci spolupráce jsme si vyžádali veškeré potřebné informace a data a zpracovali jsme komplexní ekonomickou analýzu podnikatelského záměru. Výsledkem byl promyšlený finanční plán firmy Black Kale.

O kvalitě projektu a celého záměru svědčí také fakt, že se projekt umístili na druhém místě obliby mezi hlasujícími lidmi (v roce 2015).

header image

Pana Habrnala a ProfiPodnikatelskyPlan.cz jsem oslovil pro spolupráci a tvorbu podnikatelského plánu, který byl zaměřen na veřejnou soutěž mezi začínajícími podnikateli. S podobnou spoluprací jsem neměl zkušenosti a byl jsem trochu skeptický. Nicméně jsem velmi rychle zjistil, že pracuji s naprostým profesionálem a mé obavy nejsou na místě. I přes šibeniční termíny dokázal pan Habrnal vše zvládnout velmi rychle a ve vysoké kvalitě. Je flexibilní, nestranný, pracuje se zápalem a dokáže poradit v každé situaci. Jsem velmi rád, že jsem se na něj obrátil a využil jeho bohaté zkušenosti. Vřele jeho služby doporučuji.

Daniel Škubal
Business Director & Co-founder

component image

Mám zájem o podobný projekt

component image

Chci zpracovat podnikatelský plán

Další případové studie

loading image loader image
item header image

Případová studie:
Thomticket - Podnikatelský plán mobilní aplikace pro získání investora

Přepracovali jsme byznys plán mobilní aplikace do atraktivní podoby pro investora

Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
2HHOLINGER - Podnikatelský plán pro získání certifikace ISO 9001

Zpracovali jsme podnikatelský plán pro účely certifikace ISO 9001, jejíž úspěšné získání znamenalo otevření nových trhů a možností rozvoje našeho zákazníka

Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
Fingood - Peer-to-peer financování etablovaných firem

Pro firmu Fingood, která nabízí výhodné investice formou aukce půjček na zabezpečeném portálu fingood.cz, jsme vytvořili obchodní plán určený pro Českou národní banku.

Číst více
Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.