footer

Black Kale - Ekonomická analýza výroby bio produktů

Bio produkty a bio ovocné a zeleninové šťávy Black Kale

Společnost Black Kale s.r.o. byla založená v roce 2015 jako pokračování úspěšného blogu RawmanRawoman o raw food stravování. Její zakladatelé Andrea a Daniel reagovali na chybějící kvalitní organické ovocné a zeleninové šťávy na českém trhu s vlastní řadou Virgin Cold Pressed Juice (panenské nápoje lisované za studena). Stali se tak prvními výrobci Virgin Cold Pressed nápojů v České republice. Black Kale nabízí široké spektrum organických potravin a produktů pro zdravý životný styl a detoxikaci organizmu. Navíc spolupracují s certifikovanými českými bio farmami a jinými bio dodavateli, kteří je zásobují čerstvou zeleninou a ovocem. Mezi zákazníky Black Kale patří mimo jiné i úspěšní sportovci a trenéři.

image of class

Andrea a Daniel, zakladatelé Black Kale, se obrátili na ProfiPodnikatelskyPlan.cz kvůli zájmu o zapojení svého projektu do grantové soutěže Nastartujtese.cz od Komerční banky podporující nadějné podnikatelé v začátcích. Měli už jasně promyšlený podnikatelský záměr, potřebovali ho jen doladit a hlavně pomoci se sestavením finančního plánu. V rámci spolupráce jsme si vyžádali veškeré potřebné informace a data a zpracovali jsme komplexní ekonomickou analýzu podnikatelského záměru. Výsledkem byl promyšlený finanční plán firmy Black Kale.

O kvalitě projektu a celého záměru svědčí také fakt, že se projekt umístili na druhém místě obliby mezi hlasujícími lidmi (v roce 2015).

header image

Pana Habrnala a ProfiPodnikatelskyPlan.cz jsem oslovil pro spolupráci a tvorbu podnikatelského plánu, který byl zaměřen na veřejnou soutěž mezi začínajícími podnikateli. S podobnou spoluprací jsem neměl zkušenosti a byl jsem trochu skeptický. Nicméně jsem velmi rychle zjistil, že pracuji s naprostým profesionálem a mé obavy nejsou na místě. I přes šibeniční termíny dokázal pan Habrnal vše zvládnout velmi rychle a ve vysoké kvalitě. Je flexibilní, nestranný, pracuje se zápalem a dokáže poradit v každé situaci. Jsem velmi rád, že jsem se na něj obrátil a využil jeho bohaté zkušenosti. Vřele jeho služby doporučuji.

Daniel Škubal
Business Director & Co-founder

component image

Mám zájem o podobný projekt

component image

Chci zpracovat podnikatelský plán

Další případové studie

loading image loader image
image of a man

Případová studie:
Developerský projekt_Gard Invest-Polyfunkční dům

Připravili jsme kompletní podklad pro jednání s bankou o investičním úvěru pro developerský projekt výstavby polyfunkčního domu umístěného na vlastním pozemku developera v širším centru Prahy. Součástí podnikatelského plánu pro celý developerský projekt bylo i detailnější rozpracování fungování dvou nájemních provozů - fitness centra a hotelu.

Číst více
item header image

Případová studie:
Pavel Forst - Dobrovolná registrace podnikatele k DPH

Vypracovali jsme podnikatelský plán pro finanční úřad, který zajistil registraci podnikatele jako plátce daně z přidané hodnoty. Díky registraci k DPH klient značně zefektivní podnikání a může spolupracovat s předními dodavateli.

Pavel Forst
Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
CityCaravan - Podnikatelský plán pro získání financování k výrobě karavanů

V rámci spolupráce jsme vytvořili komplexní podnikatelský záměr pro banku, včetně finančního plánu. Tento podnikatelský záměr následně sloužil při jednání o investičním úvěru pro financování nové výrobní linky.

Číst více
Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.