footer

Mytí aut Hejna - Dotace pro zahájení podnikání od ÚP

Pomohli jsme získat dotaci na rozjezd podnikání nového mycího centra pro automobily.

Pan Hejna se čištění aut se věnoval jako koníčku po několik let, jeho dosavadní „klienti” byli s výsledky jeho práce vždy spokojeni.

“Z toho důvodu jsem se rozhodl více věnovat tomuto oboru. Baví mě se vzdělávat a sledovat trensy a novinky ohledně leštění a čištění automobilů, rozhodl jsem se proto absolvovat 2 specializované kurzy na ruční čištění interiérů a strojní renovace laku s následnou aplikací keramického povlaku.” 

 

Aby pan Hejna zúročil své nabyté zkušenosti, rozhodl se postavit na vlastní nohy a začít podnikat v oboru autokosmetiky pod značkou „Mytí aut Hejna“.  

image of class

Naše práce

Jsme rádi, že se Jan Hejna obrátil právě na nás. Začínajícímu podnikateli v oblasti autokosmetiky jsme pomohli udělat první krok ke splnění snu o vlastním podnikání v oboru čištění interiérů a péče o exteriér vozidel. Pan Hejna žádal na úřadě práce o příspěvek na zahájení podnikání, který také díky dobře zpracovanému podnikatelskému záměru   v plné výši získal. 

Týmu ProfiPodnikatelskýPlán.cz poskytl klient základní informace o svém podnikatelském záměru a také představu o jeho uskutečnění. Na základě podkladů, které jsme od něj obdrželi, byl zpracován kompletní podnikatelský plán  pro úřad práce. Společně jsme provedli analýzu trhu a náš tým propočítal předpokládané příjmy, výdaje a zisk v prvních letech podnikání. Pan Hejna byl s naší prací velmi spokojen. Vše jsme stihli dodat včas, dodání trvalo pouhých 11 dní. 

Děkuji za skvělé vypracování podnikatelského záměru. Příspěvek na podnikání z úřadu práce jsem dostal v plné výši. Podnikání jsem zahájil v sprnu roku 2017, vypracovaný plán mi pomáhá se v tom lépe zorientovat.

Jan Hejna
podnikatel

component image

CO OBSAHUJE PODNIKATELSKÝ PLÁN

component image

PODNIKATELSKÝ PLÁN PRO ÚP

loading image loader image
item header image
image of a man

Případová studie:
FeiCut - Podnikatelský plán a prezentace interního projektu high-tech firmy

Zhotovili jsme podnikatelský plán interního projektu výroby laserových řezacích strojů FeiCut za účelem jeho komplexního vyhodnocení pro majitele společnosti. Podnikatelský plán byl zásadním dokumentem pro případné pokračování v projektu. Na základě výsledků podnikatelského plánu jsme dále vypracovali dvojjazyčnou prezentaci, která byla použita naším klientem na valné hromadě společnosti.

Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
YETI SnowMX - Prezentace záměru pro výrobce za účelem získání výhradní distribuce

Vytvořili jsme prezentaci v angličtině, díky které mohl klient získat právo výhradní distribuce sněžných pásů YETI SnowMX renomovaného amerického výrobce do celé Evropy.

Číst více
item header image

Případová studie:
Mevos s.r.o. - Podnikatelský plán pro navázání strategického partnerství s veřejným subjektem

Vypracovali jsme podnikatelský plán podniku na zpracování biomasy pro posouzení strategické spolupráce našeho klienta s veřejným subjektem v zahraničí. Na základě podnikatelského plánu bylo následně možné přejít ke společné realizaci veřejně prospěšného projektu a ekonomicky životaschopného projektu.

Číst více
Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.