footer

Podnikatelský plán pro sjednání pojištění CK proti úpadku a získání koncese

Zájezdy do exotických míst ušité na míru klientovi

"U.T." je nová cestovní kancelář, která se specializuje na organizaci zájezdů na míru dle zákaznických představ a přání. Zakladatelé cestovní kanceláře mají s tímto typem zájezdů letité zkušenosti, a proto se rozhodli založit vlastní cestovní kancelář, ve které skloubí všechny své osobní zkušenosti, nabyté kontakty a samozřejmě vášeň pro cestování. "U.T." nabízí maximálně individualizované zájezdy do zemí téměř po celém světě.

image of class

Účelem podnikatelského plánu bylo dokázat pojišťovně (při sjednání pojištění proti úpadku) i živnostenskému úřadu (při žádosti o získání koncese), že je podnikatelský záměr dané cestovní kanceláře reálný a dobře promyšlený. Prvním úkolem bylo sjednat povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře a následně požádat o udělení koncese pro novou cestovní kancelář na živnostenském úřadu. Na základě námi vypracovaného podnikatelského plánu univerzálně použitelného pro oba účely mohla naše klientka jednat jak o možnostech pojištění v několika vybraných pojišťovnách, tak zažádat o potřebnou zákonem stanovenou koncesi pro začátek svého podnikání. S naším profesionálním podnikatelským plánem se bez problémů povedlo získat pojištění i koncesi, a tak nic nebrání rozjezdu podnikání na stále rostoucím trhu cestovního ruchu.

Děkuji za podnikatelský plán. Je sepsaný, dle mého názoru, velmi dobře. Pojišťovna jej akceptovala bez výhrad.

na žádost jednatelky společnosti neuvádíme pravý název CK

component image

Mám zájem o podobný projekt

component image

Chci zpracovat podnikatelský plán

loading image loader image
item header image
image of a man

Případová studie:
YETI SnowMX - Prezentace záměru pro výrobce za účelem získání výhradní distribuce

Vytvořili jsme prezentaci v angličtině, díky které mohl klient získat právo výhradní distribuce sněžných pásů YETI SnowMX renomovaného amerického výrobce do celé Evropy.

Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
FeiCut - Podnikatelský plán a prezentace interního projektu high-tech firmy

Zhotovili jsme podnikatelský plán interního projektu výroby laserových řezacích strojů FeiCut za účelem jeho komplexního vyhodnocení pro majitele společnosti. Podnikatelský plán byl zásadním dokumentem pro případné pokračování v projektu. Na základě výsledků podnikatelského plánu jsme dále vypracovali dvojjazyčnou prezentaci, která byla použita naším klientem na valné hromadě společnosti.

Číst více
item header image

Případová studie:
Mevos s.r.o. - Podnikatelský plán pro navázání strategického partnerství s veřejným subjektem

Vypracovali jsme podnikatelský plán podniku na zpracování biomasy pro posouzení strategické spolupráce našeho klienta s veřejným subjektem v zahraničí. Na základě podnikatelského plánu bylo následně možné přejít ke společné realizaci veřejně prospěšného projektu a ekonomicky životaschopného projektu.

Číst více
Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.