footer

Zago - Podnikatelský plán pro strategického zahraničního partnera

Prodej šperků a hodinek

Zago s.r.o. je společnost zabývající se prodejem šperků a hodinek předních světových značek na českém trhu již od roku 2011. Společnost zajišťuje dovoz, distribuci a prodej mnoha značek hodinek, šperků i módních doplňků světových značek. Prostřednictvím servisního střediska společnost ZAGO s.r.o. také vykonává technickou podporu svým zákazníkům a záruční servis pro všechny distribuované produkty. V České republice a na Slovensku je výhradním distributorem vícerých luxusních a známých značek, především hodinek.

image of class

Majitel společnosti Zago s.r.o. se dostal k jedinečné možnosti stát se výhradním distributorem několika popředních světových značek hodinek do České republiky. Se zpracováním podnikatelského plánu se obrátil na expertní tým ProfiPodnikatelskyPlan.cz. Zpracovali jsme pro něj byznys plán pro strategického zahraničního partnera, který sloužil k získání této výhradní distribuce pro Českou republiku a Slovensko. Klient byl s naší službou velice spokojený. Hlavním přínosem projektu bylo získání výhradního zastoupení a vyjednání výborných podmínek spolupráce s výrobcem.

Děkuji za vypracování podnikatelského plánu, vypadá to skvěle. Schůzka se zástupcem výrobce dopadla více než výborně. Vámi vypracovaný podnikatelský plán na tomto úspěchu zajisté nese velký podíl. Ještě jednou tedy děkuji za Vaši práci a ochotu, rád Vás doporučím dalším firmám a zajisté Vaše služby rád využiji i do budoucna.

Erik Zago
majitel

component image

Mám zájem o podobný projekt

component image

Chci zpracovat podnikatelský plán

Další případové studie

loading image loader image
item header image

Případová studie:
Mevos s.r.o. - Podnikatelský plán pro navázání strategického partnerství s veřejným subjektem

Vypracovali jsme podnikatelský plán podniku na zpracování biomasy pro posouzení strategické spolupráce našeho klienta s veřejným subjektem v zahraničí. Na základě podnikatelského plánu bylo následně možné přejít ke společné realizaci veřejně prospěšného projektu a ekonomicky životaschopného projektu.

Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
FeiCut - Podnikatelský plán a prezentace interního projektu high-tech firmy

Zhotovili jsme podnikatelský plán interního projektu výroby laserových řezacích strojů FeiCut za účelem jeho komplexního vyhodnocení pro majitele společnosti. Podnikatelský plán byl zásadním dokumentem pro případné pokračování v projektu. Na základě výsledků podnikatelského plánu jsme dále vypracovali dvojjazyčnou prezentaci, která byla použita naším klientem na valné hromadě společnosti.

Číst více
image of a man

Případová studie:
Developerský projekt_Gard Invest-Polyfunkční dům

Připravili jsme kompletní podklad pro jednání s bankou o investičním úvěru pro developerský projekt výstavby polyfunkčního domu umístěného na vlastním pozemku developera v širším centru Prahy. Součástí podnikatelského plánu pro celý developerský projekt bylo i detailnější rozpracování fungování dvou nájemních provozů - fitness centra a hotelu.

Číst více
Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.