footer

Zago - Podnikatelský plán pro strategického zahraničního partnera

Prodej šperků a hodinek

Zago s.r.o. je společnost zabývající se prodejem šperků a hodinek předních světových značek na českém trhu již od roku 2011. Společnost zajišťuje dovoz, distribuci a prodej mnoha značek hodinek, šperků i módních doplňků světových značek. Prostřednictvím servisního střediska společnost ZAGO s.r.o. také vykonává technickou podporu svým zákazníkům a záruční servis pro všechny distribuované produkty. V České republice a na Slovensku je výhradním distributorem vícerých luxusních a známých značek, především hodinek.

image of class

Majitel společnosti Zago s.r.o. se dostal k jedinečné možnosti stát se výhradním distributorem několika popředních světových značek hodinek do České republiky. Se zpracováním podnikatelského plánu se obrátil na expertní tým ProfiPodnikatelskyPlan.cz. Zpracovali jsme pro něj byznys plán pro strategického zahraničního partnera, který sloužil k získání této výhradní distribuce pro Českou republiku a Slovensko. Klient byl s naší službou velice spokojený. Hlavním přínosem projektu bylo získání výhradního zastoupení a vyjednání výborných podmínek spolupráce s výrobcem.

Děkuji za vypracování podnikatelského plánu, vypadá to skvěle. Schůzka se zástupcem výrobce dopadla více než výborně. Vámi vypracovaný podnikatelský plán na tomto úspěchu zajisté nese velký podíl. Ještě jednou tedy děkuji za Vaši práci a ochotu, rád Vás doporučím dalším firmám a zajisté Vaše služby rád využiji i do budoucna.

Erik Zago
majitel

component image

Mám zájem o podobný projekt

component image

Chci zpracovat podnikatelský plán

Další případové studie

loading image loader image
item header image
image of a man

Případová studie:
Roneli SE - Podnikatelský plán a finanční model pro exportní financování nové pekárny

Zpracovali jsme komplexní business plán pro exportní úvěr České exportní banky (ČEB).

Číst více
item header image
image of a man

Případová studie:
Fingood - Peer-to-peer financování etablovaných firem

Pro firmu Fingood, která nabízí výhodné investice formou aukce půjček na zabezpečeném portálu fingood.cz, jsme vytvořili obchodní plán určený pro Českou národní banku.

Číst více
item header image

Případová studie:
Thomticket - Podnikatelský plán mobilní aplikace pro získání investora

Přepracovali jsme byznys plán mobilní aplikace do atraktivní podoby pro investora

Číst více
Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.