footer

Zago - Podnikatelský plán pro strategického zahraničního partnera

Prodej šperků a hodinek

Zago s.r.o. je společnost zabývající se prodejem šperků a hodinek předních světových značek na českém trhu již od roku 2011. Společnost zajišťuje dovoz, distribuci a prodej mnoha značek hodinek, šperků i módních doplňků světových značek. Prostřednictvím servisního střediska společnost ZAGO s.r.o. také vykonává technickou podporu svým zákazníkům a záruční servis pro všechny distribuované produkty. V České republice a na Slovensku je výhradním distributorem vícerých luxusních a známých značek, především hodinek.

image of class

Majitel společnosti Zago s.r.o. se dostal k jedinečné možnosti stát se výhradním distributorem několika popředních světových značek hodinek do České republiky. Se zpracováním podnikatelského plánu se obrátil na expertní tým ProfiPodnikatelskyPlan.cz. Zpracovali jsme pro něj byznys plán pro strategického zahraničního partnera, který sloužil k získání této výhradní distribuce pro Českou republiku a Slovensko. Klient byl s naší službou velice spokojený. Hlavním přínosem projektu bylo získání výhradního zastoupení a vyjednání výborných podmínek spolupráce s výrobcem.

Děkuji za vypracování podnikatelského plánu, vypadá to skvěle. Schůzka se zástupcem výrobce dopadla více než výborně. Vámi vypracovaný podnikatelský plán na tomto úspěchu zajisté nese velký podíl. Ještě jednou tedy děkuji za Vaši práci a ochotu, rád Vás doporučím dalším firmám a zajisté Vaše služby rád využiji i do budoucna.

Erik Zago
majitel

component image

Mám zájem o podobný projekt

component image

Chci zpracovat podnikatelský plán

Další případové studie

loading image loader image
item header image
image of a man

Případová studie:
CityCaravan - Podnikatelský plán pro získání financování k výrobě karavanů

V rámci spolupráce jsme vytvořili komplexní podnikatelský záměr pro banku, včetně finančního plánu. Tento podnikatelský záměr následně sloužil při jednání o investičním úvěru pro financování nové výrobní linky.

Číst více
item header image

Případová studie:
Mytí aut Hejna - Dotace pro zahájení podnikání od ÚP

Začínajícímu podnikateli v oblasti autokosmetiky jsme pomohli udělat první krok ke splnění snu o vlastním podnikání v oboru čištění interiérů a péče o exteriér vozidel. Dodání plánu trvalo pouhých 11 dní.

Číst více
item header image

Případová studie:
Petr Vítkovič - Získání dotace na zařízení vinného sklípku

Vypracovali jsme podnikatelský záměr vinného sklípku, který klientovi zajistil poskytnutí dotace pro začínající podnikatele. Díky dotaci tak klient získal peníze na potřebné vybavení a mohl rychleji naplno nastartovat své podnikání od samého začátku.

Petr Vítkovič
Číst více
Nejste si jistí, co je pro vás to pravé?

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte podnikatelské záměry pro začínající podnikatele.